Вт, 19-03-2024, 10:00

23:52
"Динамо" - "Металург" З - 4:0. ВІДЕО

Другий весняний матч поспіль кияни проводили на рідному стадіоні.

Після не надто виразної перемоги над "Таврією" команда Блохіна приймала іншого борця за виживання. Перемога "Динамо" лише б загострювала чемпіонську боротьбу, зважаючи на сьогоднішнє фіаско "Шахтаря" від "Дніпра". І кияни зробили все для того, щоб підібратися до "гірників" на відстань двох очок.

Перший тайм, щоправда, дався господарям дуже важко. "Динамо" подавало кутовий за кутовим, навіси чергувалися з прострілами, проте до ударів по воротах Боровика справа доходила вкрай рідко. "Металург" тим часом огризався індивідуальними діями Дмитра Юсова. І все ж до перерви гості не встояли. Мбокані відгукнувся на енну подачу і вколотив м'яч у кут воріт - 1:0.

Одразу після відпочинку Запоріжжя змарнувало свій найкращий шанс у матчі. Пісоцький прострелив з правого флангу, Юсов переправляв у ворота з кількох метрів, проте Рибка зайняв правильну позицію, парирувавши м'яч. Долю матчу вирішив вихід Олега Гусєва замість Ленса. Всього лише дві хвилини знадобилися Олегу, щоб забити другий м'яч. Під завісу поєдинку хавбек дуже елегантно оформив дубль, а ще через дві хвилини класно асистував Мбокані - 4:0.

Впевнена перемога столичної команди загострює боротьбу за чемпіонський титул. І дарма, що "Металіст", найімовірніше, не зможе підтримати конкуренцію. Боротьба трьох принципових суперників обіцяє бути надзвичайно запеклою.

"Динамо" - "Металург" З - 4:0

Голи: Мбокані, 45+1, 89, Гусєв, 76, 87

Попередження: Аруна - Сержіо, Юсов

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4957 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Металург З - 4:0. ВІДЕО