Пт, 29-03-2024, 13:59

23:21
"Динамо" - "Металіст" - 3:0

Ослаблений харківський "Металіст" зумів чинити опір київському "Динамо" лише у першому таймі.

Після перерви гості пропустили три голи, зазнавши розгромної поразки від підопічних Сергія Реброва.

Молодий "Металіст" дуже поважно провів першу половину зустрічі. Підопічні Рахаєва успішно протистояли потужному "Динамо", яке ніяк не могло провести результативну атаку. "Металіст" зосередився на грі в обороні та  майже не атакував. Натомість "Динамо" різними способами намагалося пробити автобус суперника.

Команди пішли на перерву із рахунком 0:0, що, звичайно, було несподіваним результатом, адже всі очікували розгрому вже у першому таймі. Але після відпочинку все стало на свої місця. Беланда на 52 хвилині відкрив рахунок, після чого "Динамо" зітхнуло із полегшенням та почало грати у своє задоволення. На 70 хвилині Буяльський подвоїв перевагу, холоднокровно переправивши м’яч у сітку.

Крапку у матчі поставив Чумак, який з-під захисника зумів замкнути подачу з флангу. У підсумку суддя зафіксував перемогу господарів із рахунком 3:0. Відтак "Динамо" зберігає свою перевагу над "Шахтарем" у турнірній таблиці.

"Динамо": 1. Шовковський, 2. Даніло Сільва, 5. Антунеш, 6. Драговіч, 24. Віда, 17. Рибалка, 29. Буяльський, 90. Беланда, 10. Ярмоленко, 7. Ленс, 85. Мбокані
Запасні: 23. Рибка, 26. Бурда, 34. Хачеріді, 28. Чумак Є., 20. Гусєв О., 91. Теодорчик, 22. Кравець

"Металіст": 23. Погорілий, 9. Бобко, 54. Ковтун, 3. Іщенко, 45. Осман А., 43. Ткачук Ю., 5. Ковальчук К., 56. Авер'янов, 80. Прийомов, 42. Чегурко, 47. Бойчук
Запасні: 75. Денчук, 52. Антонов Д., 58. Зотько, 53. Сизий, 48. Козинець, 86. Барилко В.

Голи: 1:0 - Беланда (52), 2:0 - Буяльський (79), 3:0 - Чумак (90+4)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4985 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Металіст - 3:0

Анчелотті:Модріч - хороший гравець, але нам він не потрібен
Анелька: Я б не залишився у збірній Франції після Мундіалю у ПАР