Пт, 29-03-2024, 16:44

21:26
"Динамо" - "Лудогорец" - 1:2. ВІДЕО

Команда Сергія Реброва провела черговий спаринг в іспанській Марбельї. Суперник - чемпіон Болгарії.

Ще тільки вчора динамівці спарингували з румунською "Астрою", а вже сьогодні зійшлися із нещодавнім учасником групового турніру Ліги чемпіонів - "Лудогорцем".

У перші десять хвилин команди обмінялися моментами. Спочатку Вандерсон пробив повз ближній кут, а через три хвилини Велозу гостро подав зі штрафного. Приблизно на 15-ій хвилині "Динамо" окреслило свою відчутну перевагу, щоправда удари Гусєва і Харатіна заблокували захисники. На 21-ій хвилині на рандеву з кіпером міг вибігати Велозу, але не зумів зупинити м'яч. Болгари зуміли відповісти аж на 30-ій хвилині, проте Роман Безьяк пробив повз ворота після непоганої подачі партнера. І одразу ж контра киян: Беланда витягнув на себе кількох оборонців, викотив під удар Мігелю, який надіслав м'яч поруч з дев'яткою.

Під завісу тайму "Лудогорец" перехопив ініціативу, та все ж останнє слово було за киянами. Велозу подав на Теодорчика, який виграв позицію і з кількох метрів акцентовано пробив у площину. У неймовірному сейві кіперу Стоянову таки вдалося перевести сферу на кутовий.

Після відпочинку Ребров замінив ряд гравців, проте кияни продовжили володіти перевагою. Щоправда, без конкретики. А ось болгари тим часом спорудили два голи. По разу помилився лівий і правий фланг захисту, тож Коваль двічі вийняв сферу із сітки. На щастя, Буяльський тут же скоротив відставання, видряпавши м'яч у суперників. У такій сумбурній грі знову міг забивати "Лудогорец", проте Коваль не дозволив Вандерсону реалізувати рандеву.

В якийсь момент Максим замахнувся на звання гравця матчу, адже упродовж хвилини двічі потягнув смертельні удари від Абало - знову "накосячила" оборона. Після цього градус протистояння дещо впав. Під завісу матчу кияни спробуали врятувати нічию, однак ані Ленс, ані Ярмоленко атаці допомогти не зуміли. Навала "Динамо" на ворота Стоянова не мала й половини тої небезпеки, яка простежувалася у першому таймі. У підсумку - прикра, проте закономірна поразка.

"Динамо" - "Лудогорец" - 1:2

Голи: Буяльський, 63 - Абало, 59, Безьяк, 61

"Динамо": Рудько (Коваль, 46), Бетао, Сілва, Селін (Драговіч, 66), Цуріков (Антунеш, 66), Харатін (Рибалка, 58), Велозу (Буяльський, 46), Беланда, Гусєв (Калитвинцев, 46, Ярмоленко, 61), Калитвинцев (Мякушко, 38, Ленс, 61), Теодорчик (Кравець, 66)

Попередження: Бетао - Кайсара, Александров.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41164 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Лудогорец - 1:2. ВІДЕО