Пт, 19-04-2024, 20:59

19:16
"Динамо" - "Чорноморець" - 1:2. ВІДЕО

Київське "Динамо" у завершальному матчі 5 туру УПЛ зазнало поразки від принципового суперника - одеського "Чорноморця".

Що тут сказати, "Динамо” знову програло у футбол, й ще більше ускладнило собі завдання здобути золоті медалі чемпіонату. Звичайно, робити такі висновки після 5 туру ще рано, однак з такою грою "біло-сині” приречені на провал.

Господарі поля активно розпочали матч, але забити швидкий гол не вдалося. "Чорноморець” хоч і не володів ініціативою у матчі, проте зумів перекрити усі зони та змусити киян помилятися. Все змінилося на 42 хвилині матчу, коли Прийомов відкрив рахунок. "Динамо” пробувало ще до перерви вирівняти ситуацію, однак часу залишалося дуже мало та й в атаці підопічні Олега Блохіна не були надто активними.

У другому таймі господарям все ж вдалося відновити паритет. Дебютний гол Сидорчука заставив Олімпійський підвестися на ноги та повірити у команду, яка здавалося зараз дотисне одеситів. Гра проходила на зустрічних курсах, і не було помітно переваги одної із команд. На 80 хвилині матчу Селін через травму залишив поле, а зважаючи на те, що всі заміни вже були використані — кияни залишилися у меншості.

"Чорноморець” відразу ж скористався цією перевагою, і забив другий гол у матчі, який став переможним. Тож у підсумку "Динамо” зазнало другої поразки поспіль та опустилося на 8 сходинку у турнірній таблиці. Натомість "Чорноморець” зараз перебуває у настільки прекрасній формі, що вихід одеситів у груповий етап Ліги Європи — це лише питання часу.

"Динамо": 35. Коваль, 6. Драгович, 33. Тремулінас, 34. Хачеріді, 16. Сидорчук, 25. Аруна, 90. Бєланда, 20. Гусєв О., 7. Ленс, 11. Ідейє, 99. Дуду

Запасні: 1. Шовковський, 3. Селін, 5. Вукоєвіч, 4. Велозу, 9. Безус, 27. Макаренко, 85. Мбокані

"Чорноморець": 12. Безотосний, 4. Бергер, 11. Бобко, 29. Фонтанелло, 32. Вангелі, 55. Сантана, 10. Гай, 8. Ковальчук К., 7. Прийомов, 23. Джа Джедже Ф., 69. Антонов

Запасні: 44. Паст, 2. Ковальчук П., 42. Зубейко, 88. Валєєв, 9. Діденко, 18. Самодін, 99. Рієра

"Динамо" - "Чорноморець" - 1:2

Голи: 1:1 - Сидорчук (54) 0:1 - Приймов (42), 1:2 - Фонтанелло (87)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4956 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Чорноморець - 1:2. ВІДЕО

Прем'єр-ліга. "Іллічівець" - "Кривбас" 1:1. ВІДЕО
Міланський "Інтер" розгромив корейський "Соннам Ільва" і вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу