Пт, 19-04-2024, 14:10

10:29
"Динамо" - "Борусія" - 1:2. ВІДЕО
Київське "Динамо" зазнає поразки від менхенгладбахської "Борусії", проте за сумою двох матчів проходить у наступний раунд найпрестижнішого футбольного турніру Європи.

Попри невиразну гру та малу кількість створених гольових моментів, київській команді все ж вдалося створити свято для своїх вболівальників. Звичайно, гра киян у деяких моментах була просто жахливою, але ніхто не судить переможців. Будемо сподіватися, що "Динамо” запам'ятає цей урок від "Борусії”, зробить відповідні висновки, і у груповому етапі Ліги чемпіонів діятиме більш організовано та небезпечно.

З перших хвилин зустрічі "Борусія” кинулася в атаку, щоб забити швидкий гол, проте захист киян діяв відмінно. Згодом господарі поля вирівняли гру і почали створювати свої небезпечні моменти. Варто зазначити, що й гостям важко давалися атаки, у яких вони ніяк не могли пробити ворота Максима Коваля. Проте все змінилося на 70 хвилині зустрічі, коли Євген Хачеріді відзначився автоголом. Це був переломний момент у протистоянні, адже після цього взяття воріт "Борусія” відчула впевненість у своїх силах, і буквально притиснула "синьо-білих” до штрафного майданчика. Потужні атаки німецької команди принесли результат вже через 8 хвилин, коли другий гол забив Аранго.

Ось тоді стало дійсно страшно за підопічних Юрія Сьоміна, які опинилися за крок від вильоту з турніру. Але останнє слово все ж було за киянами. Браун Ідейє, який неодноразово забивав вирішальні м'ячі у цьому сезоні, знову рятує свою команду. На 87 хвилині зустрічі форвард "Динамо” забиває чудовий гол, який в певній мірі заспокоїв мільйони українських вболівальників.

Останні хвилини були дуже напружені, проте фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:2, який означає, що саме "Динамо” проходить у груповий етап Ліги чемпіонів. А вже завтра кияни дізнаються своїх суперників у боротьбі за євротрофей, де вони змагатимуться з найкращими командами Старого світу.

"Динамо": 35. Коваль М., 2. Даніло Сілва, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 3. Бетао, 4. Велозу, 19. Гармаш, 36. Нінковіч, 20. Гусєв О., 9. Ярмоленко, 11. Ідейє

Запасні: 71. Бойко, 5. Вукоєвіч, 37. Юссуф, 21. Кранчар, 85. Рафаель, 13. Мехмеді, 15. Рубен

"Боруссія" М: 1. Штег, 3. Демс, 4. Броуверс, 16. Нордтвейт, 39. Штранцль, 18. Аранго, 24. Янчке, 34. Джака Г., 7. Херманн, 9. де Йонг Л., 19. Ханке

Запасні: 33. Хаймерот, 15. Домінгес А., 17. Вендт, 5. Ринг, 6. Джігерджі, 10. Де Камарго, 31. Хргота

"Динамо" - "Борусія" - 1:2

Голи: 1:2 - Ідейе (87) 0:1 - Хачеріді (70, автогол), 0:2 - Аранг (78)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4981 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Борусія - 1:2. ВІДЕО

Павлов у "Ворсклі" ще на п'ять років
Новачок "Динамо" зіграв за збірну Бразилії
"Динамо" громить на виїзді БАТЕ і забезпечує собі вихід у плей-оф Ліги Європи. ВІДЕО
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"