Пт, 29-03-2024, 18:33

15:12
"Динамо" - "Арсенал" - 4:0. ВІДЕО

Київське "Динамо" у принциповому поєдинку здобуло переконливу перемогу над столичним "Арсеналом", пишуть http://novynynauky.com/.

Підопічні Олега Блохіна провели один із найяскравіших поєдинків у новому сезоні. З перших хвилин поєдинку "Динамо” захопила ініціативу, яку не віддавало аж до фінального свистка. "Синьо-білі” довго не могли відкрити рахунок, проте було помітно, що якщо вони так агресивно діятимуть й надалі, то без голів не обійдеться. У кінці першої половини зустрічі Мігель Велозу виконав кутовий удар, а Євген Хачеріді в дотик відправив кулю у ворота. Після цього м'яча господарі поля почали діяти більш вільно, адже тепер вже "Арсеналу” необхідно було думати про атаки.

Через кілька хвилин після подібної ситуації у штрафному "Арсеналу”, Браун Ідеє подвоює перевагу "Динамо”. Забезпечивши собі комфортний рахунок, команда Блохіна із прекрасним настроєм пішла на перерву.

Після відпочинку "синьо-білі” продовжили гру, яку демонстрували у першому таймі, і майже не дозволяли супернику створювати моменти біля воріт Максима Коваля. Наполегливість та праця господарів поля знову принесла результат, і знову у кінці тайму. На 88 хвилині поєдинку Олег Гусєв завдяки помилці Паньківа забив третій гол, а вже за мить Браун Ідейє оформив дубль, встановивши підсумковий результат у протистоянні. Таким чином чергове київське дербі завершилося на користь київського "Динамо”, яке нагадаємо, ще ніколи не програвало столичному "Арсеналу”.

Динамо: 35. Коваль М., 2. Даніло Сілва, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 3. Бетао, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 11. Ідейє, 99. Дуду

Запасні: 1. Шовковський, 5. Вукоєвіч, 17. Михалик, 23. Богданов, 9. Ярмоленко, 13. Мехмеді, 15. Рубен

Арсенал: 77. Паньків, 14. Матуку, 17. Гітченко, 31. Леандро, 25. Пеле, 11. Старгородський, 13. Міколюнас, 19. Кобахідзе, 28. Польовий, 9. Ковпак, 16. Шацьких

Запасні: 12. Боровик, 4. Симоненко С., 6. Рафаель дос Сантос, 18. Куансах, 45. Вечурко, 20. Адійя, 21. Філіппов

"Динамо" - "Арсенал"

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4915 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Арсенал - 4:0. ВІДЕО