Вт, 23-04-2024, 15:33

19:15
"Чорноморець" - ПСВ - 0:2. ВІДЕО
В одеського клубу було воістину непросте завдання - у гості приїхав головний фаворит групи.

І хоча в першому турі ПСВ дуже несподівано "згорів" на своєму полі болгарському "Лудогорцю", нещодавні 4:0 над "Аяксом" у чемпіонаті Голландії заслуговували на повагу. Команда Філіпа Коку продовжує залишатися головним фаворитом нашої групи. Усе могло змінитися кардинальним чином, якщо б "Чорноморцеві" вдалося обіграти "Ейндховен" і додати до трьох балів, здобутих у Загребі, ще стільки ж.

Перший тайм "моряки", можна сказати, провалили. З перших хвилин ініціатива була віддана у ноги гостей. Не довго думаючи, ті пристрілялися до воріт Безотосного. На 13-ій хвилині дали спокійно пробити Депаю, а той розрядив гармату в "дев'ятку". Одесити побігли відігруватися, проте оголили цілісінький ряд власних проблем: невдалі передачі в розвитку контратак, регулярні програші в одноборствах, мінімум ударів по воротах Титоня. Про влучні удари, зауважте, мова взагалі не йде - м'яч летів лише на трибуни.

Після перерви ситуація змінилася на краще для господарів. Пішли які-не-які моменти. По-справжньому небезпечних можна назвати два. На 68-ій хвилині Матос замикав високу подачу, перебуваючи неприкритим в лічених метрах до воріт Титоня, однак примудрився запустити м'яч у рукавички голкіперу. А через 6 хвилин дуже потужно і під поперечку пробивав Гай, проте польський воротар встиг і цього разу блискуче зреагувати. Коли ж господарі трохи підсіли, ПСВ провів контрольну контратаку. Свіжий Джозефсон, який зачіскою дуже нагадує легендарного Давідса, втік на побачення з Безотосним, легко його обіграв і закотив сферу у порожню рамку. Завіса!

У підсумку маємо одноосібного лідера - "Лудогорець". У болгар 6 очок. В "Чорноморця" та ПСВ по 3 пункти, "Динамо" (Загреб) залишається з нулем.

"Чорноморець" - ПСВ - 0:2

Голи: Депай, 13, Джозефсон, 88

Попередження: Бергер - Тойвонен

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4949 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - ПСВ - 0:2. ВІДЕО

Німецька мова заважає Юсефу виступати за "Кельн"