Пт, 26-04-2024, 07:11

21:36
"Чорноморець" - "Іллічівець" - 1:1

Щось здали одесити останнім часом. І гра вже не така організована, і швидкості не ті.

Хоча й "Іллічівець” нічим особливо не здивував. Узагалі перший тайм запам'ятався хіба що кількома ударами, та й то, або неточними, або несильними - воротарі без зайвих зусиль ліквідовували небезпеку.

Неквапливо розпочали команди і другий тайм. А коли вже здавалося, що голів у цьому матчі не буде, Політило неочікувано відкрив рахунок. Сергій відважився на удар метрів із сорока і не прогадав - дальня дев'ятка і черговий претендент на звання "автора найкращого голу туру”.

Після цього гості активізувалися і провели відмінну п'ятихвилинку, однак в цей проміжок зрівняти рахунку їм не вдалося. А от Лео Матос міг подвоїти перевагу господарів, однак пробив по центру, і для Худжамова особливих труднощів врятувати команду не склало.

Та довести матч до перемоги підопічним Григорчука не вдалося. Кутас у, здавалось би необов'язковій ситуації, сфолив у карному проти Окріашвілі. Сам постраждалий впевнено реалізував пенальті.

1-1 - ця нічия, швидше, на користь одеситів, які зберегли перевагу в один пункт над "Іллічівцем” і не дозволили азовцям обійти себе у турнірній таблиці.

"Чорноморець” - "Іллічівець” - 1:1 (0:0)

Голи: Політило, 54 — Окріашвілі, 79 (з пен.)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4895 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Іллічівець - 1:1