Пт, 19-04-2024, 20:41

16:41
"Чорноморець" - "Дніпро" - 2:1. ВІДЕО

У другому півфінальному двобої у рамках Кубка України в Одесі шоста команда української Прем'єр-ліги під орудою Романа Григорчука у вольовому стилі здолала колектив Хуанде Рамоса.

Відтак іспанському фахівцеві не вдасться цього сезону здобути перший трофей на українській землі зі своїм "Дніпром". У фіналі Кубка України 2013 зійдуться "Чорноморець" та "Шахтар", який взяв Севастополь.

У першому таймі кращими виглядали дніпряни. Гості досить швидко відкрили рахунок, коли комбінацію з гольовим пасом від Зозулі завершив бразильський нападник Матеус. За дві хвилин після цього епізоду Старгородський вибігав на рандеву із воротарем гостей, і Лаштувка, випередивши опонента, зазнав травми та дуже швидко попросив заміну.

Безотосний невпевнено діє, дарує снаряд Коноплянці на 57-ій, але Євген пробиває у сантиметрах поруч зі стійкою.  Натомість господарям вдалось вирівняти становище - навіс з лівого флангу замкнув у високому стрибку Пабло Фонтанелло.

Минає ще 6 хвилин, і гармата Матоса з-за меж карного вводить у стан шоку "Дніпро". На 73-й хвилині запасному воротареві дніпропетровців нарешті вдалось врятувати команду і потягнути удар Бурдужана з вигідної позиції у штрафному майданчику.

Гостро виконував стандарт Сергій Кравченко на 81-й - крутив у воротарський кут, але Безотосний з труднощами таки відвів загрозу. Розкішну серію сейвів протягом 5-10 секунд довелось голкіперу "Чорноморця" демонструвати ще за 2 хвилини. Дальній удар витягнув Дмитро у нижньому куті, удар головою з наступного ж навісу - в ефектному стрибку.

За 5 хвилин до кінця основного часу "Дніпро" втрачає ще одну спробу повернутися в боротьбу за Кубок України. Удар Дугласа після націленої подачі Ротаня прийшовся у стійку.

"Чорноморець" - "Дніпро" - 2:1 (0:1)

"Чорноморець": Безотосний, Ковальчук, Фонтанелло, Сантана, Кутас, Старгородський (Рієра, 26), Матос, Ковальчук, Політило, Бурдужан, Джедже (Діденко, 69)

Запасні: Паст, Вангелі, Бобко, Шацьких, Зубейко, Діденко, Рієра

"Дніпро": Лаштувка (Шеліхов, 15), Чеберячко, Стрініч, Дуглас, Мандзюк (Селезньов, 73), Коноплянка, Ротань, Канкава (Кравченко, 64), Жуліано, Зозуля, Матеус

Запасні: Шеліхов, Федецький, Олійник, Кобахідзе, Кравченко, Селезньов, Калініч

Голи: Фонтанелло, 62, Матос, 68 - Матеус, 8

Попередження: Кутас, 51, Бурдужан, 81 - Ротань, 44, Канкаа, 60

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4968 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Дніпро - 2:1. ВІДЕО

Кахріман близький до переходу в "Таврію"
Луческу: Ахметов готовий купувати найдорожчих гравців, але я проти
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"