Пт, 26-04-2024, 10:06

19:14
Чорногорія - Україна - 0:4. ВІДЕО

Підопічні Михайла Фоменка у надважливому поєдинку розгромили лідерів групи H - збірну команди Чорногорії.

Перш за все, хочеться привітати збірну України з прекрасною перемогою, яка незважаючи на рахунок, далася дуже не просто. З перших хвилин поєдинку стало зрозуміло, що на глядачів чекає запекла та непоступлива боротьба між суперниками. Збірна України намагалася нав'язати чорногорцям свою гру, однак дуже скоро господарі вирівняли становище й почали організовувати свої небезпечні атаки. Варто зазначити, що моменти "хоробрих соколів” виглядали більш небезпечними, але цього було замало, аби пробити захист українців та чолі з Андрієм П'ятовим.

Однак у кінці першого тайму "жовто-сині” знову заволоділи ініціативою, намагаючись ще до перерви відкрити рахунок. Вже у компенсований час сталася неприємна ситуація. Роман Зозуля за неспортивну поведінку був змушений покинути поле й залишити команду у меншості. Звичайно, що це стало потужним ударом по бойовому духу наших хлопців, які після цього епізоду покинули поле з опущеними головами.

Та все змінилося у другому таймі. Михайло Фоменко зумів знайти потрібні слова й налаштував своїх підопічних на супергру. Ключовий момент у матчі відбувся на 53 хвилині, коли Гармаш забив перший гол у ворота суперників. Після цього чорногорці почали багато помилятися й панікувати, що у підсумку дозволило судді зрівняти склади, вилучивши Волкова.

Другий гол Коноплянки лише довів перевагу над суперником, а ще одне вилучення у складі господарів дозволило збірній Україні довести рахунок до розгромного. Спершу Федецький суперударом відправив м'яч у сітку, а згодом Безус, який вийшов на заміну, поставив жирну крапку у матчі — 0:4. Ця велика перемога у гостях, дозволила по-справжньому втрутитися у боротьбу за путівку на ЧС-2014, і тепер все залежить від "жовто-синіх”.

Склади команд

Чорногорія:

1.Божовіч, 2.Павічевіч, 3.Баша, 5.Волков, 6.Кецоевіч, 17.Зверотіч, 15.Пековіч, 19.В.Божовіч, 8.Йоветіч, 9.Вучініч (К), 22.Касаліца.

Запасні: 12.Блажіч, 4.Ніколіч, 7.Вешовіч, 10.Делібашіч, 11.Бечірай, 14.Дамьяновіч, 16.Ігумановіч, 18.Бакіч, 20.Кркотіч, 23.Бошковіч.

Україна:

12.П'ятов, 17.Федецький, 20.Ракицький, 4.Тимощук (К), 7.Ярмоленко, 9.Гусєв, 10.Коноплянка, 14.Ротань, 19.Гармаш, 22.Едмар, 8.Зозуля.

Запасні: 23.Худжамов, 3.Хачеріді, 5.Гоменюк, 6.Кравченко, 11.Селезньов, 13.Гречишкін, 15.Безус, 16.Ковпак, 18.Олійник, 21.Бутко, 22.Селін.

Чорногорія - Україна - 0:4

Голи: 0:1 - Гармаш (51), 0:2 - Коноплянка (77), 0:3 - Федецький (85), 0:4 Безус (90+3)

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41124 | Додав: adminA | Теги: Чорногорія - Україна - 0:4. ВІДЕО

Бертольйо хочуть повернути в Бразилію
Рейтинг IFFHS: шість українських клубів поліпшили свої позиції, а "Шахтар" ввійшов у ТОП-30
Палкін: Луческу не потрібні новачки
Мхітарян: "Рома" - теж не подарунок