Пт, 26-04-2024, 08:48

21:25
"Це було б доцільно": Ребров озвучив революційну пропозицію після невдачі Аль-Айна

Український фахівець Сергій Ребров емоційно відреагував на втрачену перемогу на старті сезону над Аджманом (1:1), знайшовши головну причину такого результату.

"Після перших 15 хвилин ми почали втрачати силу гри та запал і не показували потрібний рівень. Матч був важким. Це не проблема, з якою зіткнеться лише команда Аль-Айна – всі команди постраждають від спекотних погодних умов (температура під час матчу доходила до 40 °С, – прим.).

Ярмоленко офіційно дебютував за Аль-Айн з драматичної нічиєї – підопічні Реброва були за крок від поразки та перемоги

Обидві команди могли розраховувати на три очки, але я думаю, що в таких обставинах було б доцільно відкласти початок сезону", – цитує українця прес-служба Аль-Айна.

Нагадаємо, у дебютному матчі підопічні Реброва вийшли вперед уже на шостій хвилині. По перерві суперник зрівняв. На сьомій доданій Аджман вийшов вперед, але після перегляду VAR арбітр гол скасував. А на 103-й Аль-Айн міг вирвати перемогу, але Лаба не реалізував пенальті.

Категорія: Інтерв'ю і футбольна аналітика | Переглядів: 4142 | Додав: adminA | Теги: Це було б доцільно: Ребров озвучив

Букмекери впевненні, що "Шахтар" переможе "Брагу"
Кака буде не в "Реалі"?
Девіч хоче зарплату рівня Тайсона та Хав'єра
"Дніпро" Дніпропетровськ - "Металіст" Харків. ВІДЕОЗВІТ
Марчелло Ліппі дебютує на чолі збірної України в матчі проти Франції 7 червня
Шевченко: У відпустку пішов здоровим
Маркевич: Розцілував Мілевського після матчу
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Еспаньйол" - "Барселона"