Чт, 28-03-2024, 15:48

20:07
"Борусія" - "Шахтар" - 3:0. ВІДЕО

Сьогодні на "Вестфаллені" дортмундська "Борусія" здобула надпереконливу перемогу над донецьким "Шахтарем".

Команда Мірчі Луческу стала останньою українською командою, яка завершила виступ у єврокубковій весні. Нагадаємо, раніше із Ліги Європи вибули "Металіст", "Дніпро" та "Динамо".

Що тут сказати, "Борусія” продемонструвала вищий клас та показала, хто вдома господар. У першому таймі німецька команда повністю переграла команду Мірчі Луческу, яка не могла організувати нічого небезпечного біля воріт Вайденфеллера.

На 32 хвилині протистояння Сантана відкрив рахунок, а вже за мить Гьотце подвоїв перевагу "бджіл”. Господарі поля володіли тотальною перевагою та майже не втрачали м'яч. "Шахтар” у свою чергу просто захищався і чекав, коли суперник хоча б трохи заспокоїться.

Після перерви донеччани почали діяти значно активніше. Особливо відзначився Коста, який гостро діяв попереду. Проте забити швидкий гол у другій половині матчу так і вдалося, як і загалом не вдалося відзначитися у воротах "Борусії”. На 59 хвилині протистояння Блащіковскі поставив крапку у матчі, забивши третій гол у ворота П'ятова. Це став переломний момент у грі, після якого "гірники” більше не змогли оговтатися та просто догравали цей матч, намагаючись забити хоча б гол-престижу.

Таким чином "Борусія” виходить у наступний раунд змагання, а "Шахтар” повертається додому ні з чим. Німці заслужено здобули цю перемогу, тому фанати донецької команди повинні змиритися з думкою, що на даний момент, "гірники” ще не готові вигравати Кубок європейських чемпіонів.

"Борусія": 1. Вайденфеллер, 27. Феліпе Сантана, 29. Шмельцер, 4. Суботіч, 6. Бендер, 10. Гьоце, 11. Ройс, 16. Блащіковскі, 26. Піщек, 8. Гюндоган, 9. Лєвандовскі

Запасні: 20. Ланжерак, 5. Кель, 7. Лейтнер, 18. Шахін, 32. Біттенкорт, 19. Гросскройц, 23. Шибер.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 26. Рац, 22. Мхітарян, 3. Хюбшман, 7. Фернандінью, 28. Тайсон, 29. Тейшейра, 9. Адріано

Запасні: 32. Каніболоцький, 14. Кобін, 38. Кривцов, 6. Степаненко, 19. Гай, 20. Коста, 11. Едуардо

"Борусія" - "Шахтар" - 3:0

Голи: 1:0 - Сантана (32), 2:0 - Гьотце (37), 3:0 - Блащіковскі (59)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41040 | Додав: adminA | Теги: Борусія - Шахтар - 3:0. ВІДЕО

ВІДЕО онлайн програми каналу 2+2 ПРО ФУТБОЛ. Ефір за 27.12.2010
Обидва Діарри можуть залишити "Реал"
Фатіха Теріма в "Динамо" не буде, а Газзаєву запропонували очолити сочинську "Перлину"
Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший