Пт, 19-04-2024, 13:59

23:16
"Баварія" - "Челсі" - 1:1. (3:4 по пен.) ВІДЕО

Перед поєдинком усі віддавали перевагу "Баварії", оскільки не надто розуміли, за рахунок чого "Челсі" може пройти мюнхенську команду. Так, неначе всі забули, як вдало підопічні ді Матео діяли в обороні у матчі проти "Барселони" і чим, зрештою, все завершилося.

Хоча у протистоянні з "Баварією” захист "синіх” хоча й нечасто, проте все ж таки давав збої. Та тільки от Маріо Гомес, у властивому для себе стилі, з вигідних позицій не влучав у ворота. Лондонці не соромилися вибивати круглого на кутові, проте жодна із 20-ти подач з кута поля від "Баварії” не стала не те що результативною, а й, навіть небезпечною. А от гості подали лише один корнер, і саме тоді, на 88-ій хвилині, Дідьє Дрогба зрівняв рахунок і вивів свою команду в овертайм. Відкрив же рахунок у грі Томас Мюллер, який головою на 83-й хвилині буквально розстріляв Петра Чеха.

Та найбільш драматичні події очікували на нас у екстра-таймі. На 95-й хвилині гри Дрогба сфолив проти Рібері у власному карному. Сфолив так, що Франк не зумів продовжити гру, проте заробив для своєї команди право на 11-метровий. Пробивати його взявся Ар'єн Роббен. Розбіг, удар, і... м'яч у руках Чеха. Настільки реальної нагоди відзначитися вже до завершення овертайму не мала жодна з команд, то ж у підсумку все повинно було вирішитися у післяматчевій лотереї.

Лотереї, яка для "Челсі” розпочалася невдало - після влучного удару Лама, Мата не зумів переграти Мануеля Нойєра. Та згодом нереалізовані 11-метрові від Оліча та Швайнштайгера перевернули все з ніг на голову. Вирішальний удар від Дрогба, і... 4:3 - "Челсі” вперше у своїй історії став найсильнішою командою Європи. А що ж "Баварія”? Партнери Анатолія Тимощука у поразці можуть звинувачувати хіба що самих себе.

Що ж до самого Анатолія, то він відіграв матч практично бездоганно, однак, на жаль, змушений задовольнитися лише срібними нагородами Ліги чемпіонів.

"Баварія" - "Челсі" - 1:1 (3:4 по пен.) (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)

Голи: Мюллер, 84 - Дрогба, 88

Попередження: Швайнштайгер, 2 - Коул, 81, Давід Луїш, 86, Дрогба, 92

На 95-й Роббен не реалізував пенальті

"Баварія”: Нойєр, Лам (к), Контенто, Боатенг, Рібері (Оліч, 96), Тимощук, Роббен, Швайнштайгер, Кроос, Гомес, Мюллер (ван Буйтен, 86)

запасні: Бут, ван Буйтен, Рафінья, Усамі, Праньїч, Петерсен, Оліч

"Челсі”: Чех, Коул, Бертранд (Малуда, 73), Босінгва, Давід Луїш, Кехілл, Лемпард (к), Обі Мікель, Мата, Калу (Торрес, 84), Дрогба

запасні: Тренбул, Ферейра, Есьєн, Ромеу, Малуда, Торрес,

Bayern Munich 1-0 Chelsea (Final) по goalsarena2012-3
Bayern Munich 1-1 Chelsea (Final) по goalsarena2012-3
Bayern Munich 1-1 Chelsea (Final) - Miss . Pen. по goalsarena2012-3
Bayern Munich 1-1 3-4 Pen Chelsea (Final) по goalsarena2012-3
Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41136 | Додав: adminA | Теги: Баварія - Челсі - 1:1