Ср, 24-04-2024, 07:57

23:43
БАТЕ - "Шахтар" - 0:7. ВІДЕО

Донецький "Шахтар" у рамках 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів не залишив сухого місця на білоруському БАТЕ.

Підопічні Мірчі Луческу забили 7 голів у ворота білорусів, встановивши рекорд Ліги чемпіонів за кількістю м'ячів забитих у першому таймі.

Донеччани із перших хвилин поєдинку побігли вперед та почали нав’язувати супернику свою гру. І вже на 11 хвилині протистояння Тейшейра відкриває рахунок у матчі. "Гірники" продовжували контролювати хід зустріч та регулярно створювали небезпечні моменти біля воріт БАТЕ. На 28 хвилині матчу Адріано забиває свій перший гол, але у цього бразильця все було ще попереду.

Деморалізовані білоруси не чинили опору "гірникам" й почали багато помилятися. Господарі поля не могли протистояти такому швидкому "Шахтарю", а їхня оборона розлетілася на шматки. На 35 хвилині Коста забиває третій гол, після чого прийшла ера Адріано. Луїс до кінця першого тайму забив ще три голи, змусивши деяких вболівальників БАТЕ покинути поле ще до перерви.

Після відпочинку Мірча Луческу зробив відрази три заміни, але гра від цього не змінилася. "Гірники" продовжували грати першим номером та зуміли ще раз відзначитися у воротах Черника. Крапку у матчі поставив все той же Адріано, який на 81 хвилині із пенальті встановив остаточний результат 0:7. Таким чином "Шахтар" здобуває першу перемогу у цьогорічній Лізі чемпіонів та встановлює кілька рекордів Ліги чемпіонів. А саме: єдина команда, яка у першому таймі забила 6 голів, а Адріано – гравець, який зумів оформити найшвидший пента-трик в історії ЛЧ.

"Шахтар": П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Фернандо, Степаненко, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано

Запасні: Каніболоцький, Ордець, Азеведо, Фред, Марлос, Бернард, Гладкий

БАТЕ: Черник, Хагуш, Младенович, Поляков, Тубіч, Ліхтарович,, Яблонський, Карницький, М.Володько, Гордійчук, Сігневіч

Запасні: Сороко, Гайдучик, Алексієвич, Павлов, Олехнович, Бага, Яковлєв

БАТЕ - "Шахтар" - 0:7

Голи: 0:1 - Алекс Тейшейра (11), 0:2 - Луїс Адріано (28), 0:3 - Дуглас Коста (35), 0:4 - Луїс Адріано (37), 0:5 - Луїс Адріано (40), 0:6 - Луїс Адріано (44), 0:7 - Луїс Адріано (81 пен).

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41219 | Додав: adminA | Теги: БАТЕ - Шахтар - 0:7. ВІДЕО

Анчелотті:Модріч - хороший гравець, але нам він не потрібен