Чт, 25-04-2024, 10:48

23:07
"Атлетіко" поступився "Баварії", проте вийшов у фінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" здолала "Атлетіко" із рахунком 2:1, але залишилась за бортом найпрестижнішого клубного турніру Європи.

"Баварія", розпочавши поєдинок проти "Атлетіко" досить впевнено, свій контроль м'яча зуміла перетворити у гол лише у другій половині першого тайму. Влучний постріл в активі Алонсо, який за допомогою рикошету від Хіменеса відновив паритет у рахунку за сумою двох матчів - 1:1. Вже за мить вищезгаданий центрбек "матрацників" привіз пенальті, зігравши не за правилами у власній штрафній. До одинадцятиметрової позначки підійшов Мюллер, однак Томас переграти Облака не зумів - словенець парирував удар.

Цим епізодам передували також дальні постріли від Рібері і Відаля, але своєї цілі вони не досягли. У той час, коли підопічні Сімеоне нічим небезпечним, за винятком дального удару Габі, попереду не запам'ятались.

Своєю чергою, іспанці зуміли вистрілити по перерві двоходівкою Торрес-Грізманн, де останній вирвався на побачення з Нойєром, не залишивши жодних шансів німецькому голкіперу. Надалі господарі поля додали запалу попереду, що виплило у взяття воріт Левандовскі, але попри низку моментів, не більше.

До слова, мадридці могли поховати всю інтригу у протистоянні під завісу гри, але Торрес із пенальті переграти Нойєра не зумів.

Таким чином, мюнхенці завершують свій єврокубковий похід, коли "Атлетіко" чекає на ім'я свого суперника у фіналі турніру.

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Матч-відповідь.

"Баварія" - "Атлетіко" - 2:1

Голи: Алонсо, 31, Левандовскі, 74 - Грізманн, 54

Нереалізований пенальті: Мюллер, 34 ("Баварія") - Торрес, 83 ("Атлетіко")

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4892 | Додав: adminA | Теги: Атлетіко поступився Баварії, проте вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Бєланов: "Золотий м’яч" отримає Хаві
Сьомін: Хочу, щоб Шевченко зіграв на Євро-2012