Пт, 29-03-2024, 16:13

17:27
"Арсенал" - "Металург" (Д) - 0:2

Фаворит у цьому матчі був відомий заздалегідь. І не тому, що у киян погана команда, а тому, що після зимових пертурбацій цій команді таки потрібен час, аби зігратися.

Хоча перевага гостей стала помітною лише з другої половини першого тайму, що, зрештою, вилилося у гол Траоре на 37-й хвилині. Хоча цифри на табло могли змінитися і раніше, якщо б арбітр помітив гру рукою захисника "Арсеналу” у власному карному. Але, зрештою, цей епізод на підсумковий підсумок зустрічі не вплинув. Як і епізод на 75-й хвилині, коли Обрадовіч сфолив у карному "Арсеналу". Арбітр знову пробачив.

Щодо господарів, то найактивнішим у складі цієї команди був Адійє, який сам собі створював моменти, однак жодного з них до логічного завершення довести так і не зумів. Загалом же "каштанчики” якщо й били по воротах, то з далеку, але Паньків, здавалося, в кожному з цих епізодів контролював політ м'яча. Хіба що в останній 10-хвилинці Герасим'юк серйозно потурбував голкіпера "Металурга", однак саме останній став переможцем цих дуелей.

Гра показувала, що другий гол у ворота господарів лише справа часу. Цю справу зробили Дімітров та Траоре - перший вдало навісив, а другий головою цей навіс замкнув і оформив дубль. До речі, Дімітров став автором гольової передачі і в першому голі, так що Велізара також можна вважати одним із головних творців цієї перемоги.

Перемоги, яка дозволила "металургам” підібратися до "Чорноморця” і, відповідно, зони Ліги Європи, на відстань одного очка, так що... to be continued

А детальніше про перипетії цієї гри вам розповість онлайн-трансляція "Арсенал” - "Металург” (Д).

"Арсенал” - "Металург” (Д) - 0:2 (0:1)

Голи: Траоре, 37, 51

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4889 | Додав: adminA | Теги: Арсенал - Металург (Д) - 0:2

"Динамо" може викласти 6 млн євро за найкращого футболіста Угорщини
Міланський "Інтер" розгромив корейський "Соннам Ільва" і вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу
Палкін: Луческу не потрібні новачки
Прем'єр-ліга. "Шахтар"-"Арсенал". ОНЛАЙН ВІДЕОЗВІТ
Олексій Михайличенко тренуватиме азербайджанський клуб
Гоменюк: Коноплянку виділяють тільки журналісти
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)