Пт, 19-04-2024, 03:13

20:41
"Арсенал" - "Металіст" - 4:2. ВІДЕО

В центральному матчі 24-го туру Прем'єр-ліги суперники на двох забили аж шість м'ячів.

Грою на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського підопічні Кучука дещо здивували футбольну Україну. Зважаючи на рівень індивідуальної майстерності та клас виконавців фаворитами протистояння були саме гості. Проте, як виявилось пізніше "Металіст" в Києві зазнає першої поразки в Прем'єр-лізі цього року.

Протягом першого тайму ніщо не віщувало взяття воріт третього колективу України. Команда Маркевича більше контролювала м'яч, господарі прогнозовано шукали щастя в карній зоні Дишлєнковіча, використовуючи контратаки.

На 34-й хвилині поєдинку чи не перший небезпечний момент біля воріт гостей закінчився голом: результативний удар головою в активі Олександра Ковпака. В другому таймі нападник киян оформив дубль, зробивши тим самим становище харків'ян ще скрутнішим.

В другому таймі хлопцям Мирона Богдановича вдалося провести фантастичну десятихвилинку, протягом якої команда зуміла вирівняти гру та зрівняти рахунок. Однак на більше металістів сьогодні не вистачило. Можливо, удар Марко Девіча докорінно змінив би хід поєдинку, однак гравець збірної України влучив у перекладину. В останньому відрізку матчу "каноніри" максимально використали можливості біля воріт Дишлєнковіча. Протягом двох хвилин по разу відзначились Кобахідзе та капітан "каштанів" Флореску.

4:2 - маємо непотрібну втрату очок для харків'ян. "Арсенал" підтверджує статус міцного середнячка першості, який не проти поборотись за єврокубкову зону. Хоча третє місце "Металіста" надалі є непохитним, однак з кожною грою та таким результатом колективу Маркевича буде все важче на рівних боротись проти "Динамо" та "Шахтаря".

"Арсенал" (К) - "Металіст" - 4:2

Голи: Ковпак (34, 49), Кобахідзе (84), Флореску (86) - Бланко (74), Шав'єр (78, пен.)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41037 | Додав: adminA | Теги: Арсенал - Металіст - 4:2. ВІДЕО

IFFHS: Українська Прем'єр-ліга серед ТОП-10 чемпіонатів світу
Міністр спорту Росії: поки буде моя влада, я не допущу об'єднання чемпіонату з українським
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"