Сб, 20-04-2024, 02:41

16:45
"Арсенал" - "Карпати" - 4:1. ВІДЕО

Київський "Арсенал" здобув розгромну перемогу над львівськими "Карпатами", зумівши забити аж чотири голи у ворота "зелено-білих".

Підопічні Ніколая Костова зазнали безславної поразки від столичних "канонірів”, які однак на полі не демонстрували набагато сильнішої гри, ніж гості зі Львова.

Погром "зелено-білих” розпочався на 8 хвилині, коли Аржанов вміло реалізував пенальті. Вже за мить "Арсенал” подвоїв свою перевагу, відправивши "Карпати” у нокдаун. Ще до перерви господарі поля зуміли забити третій гол у матчі, фактично забезпечивши собі перемогу у цьому поєдинку.

Після відпочинку "зелено-білі” намагалися виправити становище, однак м'яч ніяк не хотів перетинати лінії воріт "Арсенала”. Команді Костова вдалося забити гол аж на 77 хвилині матчу та подарувати вболівальникам надію на успіх. Проте "каноніри” майже відразу відновили перевагу у рахунку в три м'ячі та спокійно завершили це принципове протистояння.

Матч завершився з рахунком 4:1, який дозволив "Арсеналу” закріпитися на 11 сходинці у турнірній таблиці, а "Карпатам” залишається хіба що готуватися до майбутніх поєдинків, зокрема до зустрічі з "Говерлою”, протистояння з якою у підсумку багато що вирішуватиме.

Склади коменд:

"Арсенал": 1. Рева, 4. Одібе, 6. Рафаель дос Сантос, 29. Обрадовіч, 31. Романчук, 9. Бушман, 10. Аржанов, 17. Богданов, 78. Валяєв, 20. Адійя, 22. Гоменюк

Запасні: 23. Сарнавський, 5. Сидоренко, 25. Пеле, 13. Шарпар, 27. Старенький, 99. Герасимюк, 21. Філіппов

"Карпати": 23. Мисак, 39. Жовтюк, 21. Балажіц, 7. Ксьонз, 16. Худоб'як, 17. Голодюк, 22. Штіліч, 32. Пластун, 43. Озарків, 20. Кенія, 10. Гладкий

Запасні: 1. Богатінов, 4. Мілошевіч, 14. Гаращенков, 18. Кополовець, 88. Даушвілі, 11. Зеньов, 97. Марселінью.

"Арсенал" - "Карпати" - 4:1

Голи: 1:0 - Аржанов (7 пен), 2:0 - Адійя (11), 3:0 - Богданов (42), 4: - Романчук (78) 3:1 - Кенія (77)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41070 | Додав: adminA | Теги: Арсенал - Карпати - 4:1. ВІДЕО

Рамос отримає на трансфери від Коломойського стільки грошей, скільки зможе витратити