Сб, 20-04-2024, 18:13

20:50
"Арсенал" - "Динамо" - 0:1

Столичний "Арсенал" поступився найзапеклішому супернику - київському "Динамо".

Київське дербі між "Арсеналом” та "Динамо” завершилося на користь команди Юрія Сьоміна. "Блакитно-білим” вистачило одного влучного удару, аби здобути чергових три очки. Суперники активно розпочали поєдинок у столиці, незважаючи на сильний дощ, який падав впродовж усього матчу. Лише під кінець поєдинку небесна канцелярія внесла свої корективи та зупинила зливу.

Вже на 4 хвилині протистояння віце-чемпіони відкривають рахунок. Ярмоленко красиво пройшов лівим флангом і виконав прекрасну передачу на Ідейє, а Браун в дотик перевів м'яч у сітку воріт. Незважаючи на перевагу у рахунку, "Динамо” продовжувало атакувати та створювати небезпечні моменти біля воріт Паньківа, проте подвоїти перевагу їм ніяк не вдавалося.

У другому таймі суперники почали грати у більш відкритий та контактний футбол. Варто відзначити, що вдався дебют у новачка "Дианмо” Мігеля Велозу, який постійно підключався до атак та гарно вписався у тактичну схему киян. На 69 хвилині зустрічі підопічні Юрія Сьоміна отримали право пробивати пенальті, проте Ярмоленко не зумів переграти з одинадцятиметрової позначки кіпера "Арсеналу”. Кінець поєдинку проходив під контролем "синьо-білих”, які не дозволяли "канонірам” наближатися до своїх воріт. Матч так і завершився з рахунком 0:1, який дозволив "Динамо” здобути другу перемогу поспіль.

"Арсенал": 77. Паньків, 28. Польовий, 17. Гітченко, 6. Сантос, 8. Максимов, 52. Шахов, 10. Флореску, 31. Леандро, 19. Кобахідзе, 9. Ковпак, 7. Мазілу

Запасні: 12. Боровик, 16. Шацьких, 22. Гоменюк, 11. Старгородський, 27. Аржанов, 13. Міколюнас, 4. Симоненко

"Динамо": 35. Коваль, 2. Сілва, 3. Бетао, 4. Велозу, 5. Вукоєвіч, 9. Ярмоленко, 11. Ідейе, 17. Михалик, 19. Гармаш, 21. Кранчар, 34. Хачеріді

Запасні: 71. Бойко, 20. Гусєв, 23. Богданов, 25. Аруна, 36. Нінковіч, 37. Юссуф, 99. Дуду

Гол: Ідейє 3

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4984 | Додав: adminA | Теги: Арсенал - Динамо - 0:1

Алекс Фергюсон став головним довгожителем "Манчестер Юнайтед" і побив рекорд Метта Басбі
Лужний не знає, чи залишиться головним тренером "Динамо"
Палкін: Луческу не потрібні новачки