Чт, 25-04-2024, 17:42

19:11
Агробізнес – Динамо – 0:3 – огляд матчу

Агробізнес зустрічався з Динамо у півфіналі Кубка України. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на "Футбол 24".

Богдан Лєднєв
45’
Артем Бєсєдін
67’
Віталій Буяльський
81’

Динамо з перших хвилин захопило ініціативу, а суперник самовіддано захищався. "Біло-синім" все ж вдалось забити – хороший удар чітко у кут вдався Богдану Лєднєву на останніх хвилинах першого тайму.

Динамо ефектно розгромило Агробізнес і вийшло у фінал Кубка України – в Луческу трапився конфлікт з фанатами

По перерві Артем Бєсєдін потужним пострілом у ближній кут пробив голкіпера Агробізнеса. Поставив фінальну крапку у зустрічі Віталій Буяльський. Кияни заслужено перемагають "хліборобів", які не завдали жодного удару за матч.

У фіналі Кубка України команда Мірчі Луческу зустрінеться з переможцем пари Олександрія – Зоря.

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 4313 | Додав: adminA | Теги: Агробізнес – Динамо – 0:3 – огляд м

ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 18 туру Французької Ліги 1: "Марсель (Марсель)" - "Ліон (Ліон)"
Перше коло другий ігровий день: "Шахтар" стартує без помилок. Інші матчі
Кварцяний вибачився за різкі висловлювання, але від рішення піти у відставку не відмовляється
Джо Коул знову може стати гравцем "Вест Хема"
Маркевич: Розцілував Мілевського після матчу