Чт, 28-03-2024, 18:08

23:24
"Зоря" - "Ворскла" - 1:1. ВІДЕО
Стартовий поєдинок 7-го туру української Прем'єр-ліги був напрочуд видовищним і багатим на моменти, що зазвичай не властиво для "п'ятничних" матчів, повідомляють http://nowyny.eu/.

Розпочалася гра за повної переваги господарів, а гості зрідка "ходили” у контратаки. Хоча тут слово "ходили” можна було б і без лапок написати. Та навіть у випадках, коли поблизу воріт Постранського просто повинна була виникати небезпека, Громов та Безус зовсім невиправдано брали гру на себе. Особливо в цьому компоненті старався останній. А от "Зоря” демонструвала командну гру і Долганському турбували значно частіше, аніж його колегу з протилежного кінця поля, хоча й захист "Ворскли” також діяв бездоганно. Бездоганно до 23-ї хвилини, коли Чеснаков грубо завалив на газон Каменюку у недозволеній зоні і суддя впевнено вказав на точку. Галюза вирок виконав на п'ятірку.

До перерви гра відбувалася в такому ж стилі, як і до голу, от тільки більше жодній з команд відзначитися не вдалося.

А от після відпочинку, коли команди помінялися сторонами на полі, помінялася і їхня гра. Контратакувала вже "Зоря”, а гості з кожною хвилиною все активніше напосідали на ворота Постранського. Безус, щоправда, і надалі не вражав, і саме тому Євтушенко вирішив замінити його на Чичикова. І коли усі вже чекали, що заміна от-от відбудеться, Роман відгукнувся на навіс від Маркоскі і головою направив кулю у нижній кут. Направив напрочуд вдало - 1:1 і герой епізоду одразу ж після цього пішов відпочивати.

У час що залишився повна перевага була саме за гостями, а на останній компенсованій хвилині вони навіть ледь не вирвали перемогу. Головою у ближній кут пробивав (от тут боюся помилитися, але, здається, Єременко), та воротар "Зорі” парирував цей удар.

Зрештою - 1:1, і, зважаючи на перипетії матчу, такий рахунок є найбільш справедливим підсумком матчу.

"Зоря” - "Ворскла” - 1:1 (1:0)

Голи: Галюза, 23 (з пен.) - Безус, 80

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4953 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Ворскла - 1:1. ВІДЕО

Кубкова кампанія розпочинається: відбулося жеребкування попередніх етапів розіграшу "Датагруп-Кубку України" сезону-2010/11