Чт, 25-04-2024, 02:07

23:30
"Зоря" вивозить з Бельгії комфортну перемогу

Луганська "Зоря" у рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи здобула переконливу перемогу над "Шарлеруа" з рахунком 2:0.

Команда Юрія Вернидуба активно розпочала поєдинок, проте господарі поля дуже швидко відновили рівновагу на полі. Протистояння проходило на зустрічних курсах, і ніхто із суперників не хотів поступатися. Відзначимо, що луганцям у першому таймі вдалося створити кілька напівмоментів, втім гравці "Шарлеруа" також відповідали небезпечними ударами. Врешті-решт безкомпромісна боротьба завершилася тим, що команди пішли на перерву із сухими 0:0.

Після відпочинку суперники провели стартові хвилини тайму на високій швидкості, але незабаром темп гри повернувся до звичного темпу. Матч рівних за силою суперників проходив на зустрічних курсах, втім луганчани моментами діяли гостріше, що й позначилося на підсумковому результаті. Долю зустрічі вирішив красивий гол Маліновського на 70 хвилині. Господарі намагалися врятувати нічию, але захист "Зорі" діяв безпомилково. Натомість на останніх хвилинах матчу команда Вернидуба скористалася тим, що суперник почав відкриватися. Ефектну крапку у протистоянні поставив Маліновський, який оформив дубль.

У підсумку все завершилося переконливою перемогою команди Юрія Вернидуба, яка наступного тижня матиме серйозний гандикап перед суперником у матчі-відповіді.

Нагадаємо, що другий поєдинок відбудеться 6 серпня у Києві.

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд, перший матч

"Шарлеруа" - "Зоря" - 0:2

Голи: Маліновський 70, 89

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4919 | Додав: adminA | Теги: Зоря вивозить з Бельгії комфортну п