Чт, 28-03-2024, 13:02

19:08
Зоря в меншості відібрала очки в Динамо – Шахтар йде в солідний відрив

Зоря і Динамо зустрілись у 8 турі УПЛ. Рахунок і огляд матчу читайте на "Футбол 24".

Матч Зоря – Динамо стартував о 17:00 за київським часом. Гру транслював канал "2+2". Динамо і Зоря до звітного матчу були сусідами в турнірній таблиці. Хлопці Хацкевича розташувались на 3-му місці (13 очок), команда Вернидуба – четверта (11).

Зоря – Динамо: відео онлайн-трансляція матчу УПЛ

Перший момент створила Зоря на 12-й хвилині. У цьому допомогли кияни. Бурда віддав неточний пас, Сидорчук ще й послизнувся. Рафаел вийшов на ударну позицію, але Бойко на лінії – справжній бос. У відповідь Вербіч з кількох метрів замикав навіс з правого флангу. Удару словенця коліном в падінні мінімально забракло влучності. Після розіграшу штрафного на 22-й Кендзьора скинув у дотик на Буяльського, той також пробив з льоту, однак на шляху м'яча стала голова Сватка. У схожому епізоді Циганков пробивав уже низом, проте і тут господарі самовіддано заблокували.

Динамо краще комбінувало в перші півгодини. Зорі не вистачало підмоги активних крайніх захисників, які належать киянам і не можуть проти них грати. У таких умовах не дивно, що Громов завдав відчайдушного і не дуже влучного удару здалеку. На 36-й Русин запоров вигідну контру з чисельною перевагою. Замість того, щоб віддати наліво на Шепелєва або розіграти через іншого партнера, єдиний форвард гостей бездарно пробив вище.

А ось Зоря свій шанс використала. За хвилину до перерви Громов зіграв на добиванні після дальнього удару Сіласа. Минуло менше хвилини, і після провалу правого флангу киян Караваєв прострілив на Громова, а той з метра дав вище воріт.

На старті другого тайму Піваріч міг зрівнювати, обвівши стінку зі штрафного, однак поцілив тільки у стійку. Вербіч забив після прострілу Кендзьори, але у польського захисника судді зафіксували справедливий офсайд. Пішла гра на користь Зорі. Динамо не дуже вдало позиційно атакувало (за годину гри жодного удару в площину!), а господарі намагались вибігати в контри. Змінити ситуацію вийшов 21-річний данський дебютант Дуелунд, але забив не він. На 67-й Сидорчук здалеку вистрілив у нижній кут. Рідне Запоріжжя додало сил?!

Зоря доволі швидко могла відновити перевагу. Рафаель на межі воротарського пробив, а Бойко врятував. Ще один контрвипад завершився ударом вище. У цей момент зник сигнал на "2+2", і ми без великої радості дивились по колу рекламу якихось "ментівських воєн". З онлайну Зорі можна було дізнатись про кілька ударів для красивої статистики – Бойко впорався.

У компенсований час Кабаєв залишив господарів у меншості. Утім це не дуже допомогло гостям. Динамо так і не змогло пробити у площину воріт хоча б 2 рази, але завдяки Сидорчуку вберегло 3-є місце від зазіхань команди Вернидуба. Кияни набирають 14 очок, у Зорі – 12. Шахтар відривається від динамівців, які пропускають ще й Олександрію, на 7 очок, хоча у тих гра з Маріуполем в запасі.

Україна. УПЛ, 8 тур

Зоря – Динамо – 1:1

Голи: Громов, 44 – Сидорчук, 67

Вилучення: Кабаєв, 90+2

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4792 | Додав: adminA | Теги: Зоря в меншості відібрала очки в Ди