Вт, 23-04-2024, 16:35

12:29
"Зоря" - "Шахтар" - 1:5. ВІДЕО

Луганська "Зоря" не зуміла нічого протиставити швидкому донецькому "Шахтарю", повідомляє holosUA.com.

Доля поєдинку вирішилася ще у першому таймі. А якщо точніше, то за перших 16 хвилин протистояння. Досить швидко відзначився Мхітарян, а згодом Тейшейра подвоїв перевагу "гірників”. При такому рахунку та такій грі у виконанні "Зорі” матч можна було завершувати, проте до фінального свистка залишалося ще дуже багато часу. "Шахтар” повністю контролював матч, і щоб не ризикувати, вирішив забити ще один гол у першій половині протистояння. На 31 хвилині Адріано реалізував пенальті.

Після перерви "Зоря” почала діяти набагато активніше, проте захист "Шахтаря” не дозволяв підопічним Вернидуба наближатися до воріт П'ятова. Спокійно та без небезпечних моментів команди грали аж до 72 хвилини, коли красивий гол зі штрафного забив Сергій Сілюк. Донеччани відреагували миттєво, забивши два голи у відповідь. Спершу Мхітарян оформив дубль, а через хвилину Срна бездоганно виконав штрафний удар. Таким чином, "Шахтар” знову виходить на першу сходинку у турнірній таблиці внаслідок кращої різниці голів, ніж у "Динамо”.

"Зоря" - "Шахтар" - 1:5

Голи: 0:1 - Мхітарян (8), 0:2 - Тейшейра (16), 0:3 - Адріано (31, пенальті), 1:3 - Сілюк (72), 1:4 - Мхітарян (74), Срна (77)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41074 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Шахтар - 1:5. ВІДЕО