Чт, 25-04-2024, 14:02

18:13
"Зоря" - "Шахтар" - 0:3
Усі говорили перед матчем, що боротьба у Луганську навряд чи буде. Але перші хвилини показали, що легко підопічним Луческу у матчі із "Зорею" точно не буде.

Із старту поєдинку господарі пішли вперед але, щоправда, дуже небезпечних моментів їм створити не вдалося.

Натомість у контрвипаді на 5-ій хвилині Едуардо не зумів реалізувати виходу віч-на-віч із Постранським, пробивши повз ворота. Щоправда, отримував пас нападник "Шахтаря” перебуваючи в офсайді, але арбітр цього не помітив.

Після цього гра відбувалася на зустрічних курсах - Ракицький небезпечно пробивав із штрафного, а Худзік якимось неймовірним чином не влучив у ворота, коли перед ним залишався один П'ятов. А на 27-ій хвилині "Зорю” від голу після удару вже згаданого Едуардо врятував неймовірний сейв голкіпера "Зорі”.

Узагалі Едуардо у цьому матчі із завершальними ударами дуже не щастило, як і у моменті з голом. На 41-й хвилині Вілліан прострілив, а невдаха матчу примудрився пробити точно у Постранського. Добре, що м'яч відскочив до Тейшейри, який і відкрив рахунок.

До перерви голів більше так і не було, а після відпочинку гра була доволі в'ялою. В'ялою до 58-ю хвилини. Саме тоді на поле вийшли Генріх Мхітарян та Луіс Адріано. Заміни від Луческу були настільки вдалими, що свіжі (саме тому такий заголовок) гравці до 65-ї хвилини зробили рахунок - 3:0. Спочатку Генріх після прострілу Адріано і відскоку м'яча від Постранського забив свій 12 гол у чемпіонаті, а згодом Луіс знайшов шпаринку між ближньою стійкою та голкіпером "Зорі”.

Справу було зроблено, тож гості, зважаючи на матч, який на них чекає в середу у Лізі чемпіонів, не надто поспішали вв'язуватися у боротьбу.

Ну а щодо "Зорі”, то господарі здійснили декілька спроб забити гол престижу, але вони були зовсім не небезпечними.

"Зоря” - "Шахтар” - 0:3 (0:1)

Голи: Тейшейра, 41, Мхітарян, 62, Адріано, 65

Попередження: Грицай, 20 - Шевчук, 83

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41638 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Шахтар - 0:3. ВІДЕО