Ср, 24-04-2024, 08:58

23:14
"Зоря" на останніх хвилинах поступилась "Лудогорцю"

У першому контрольному матчі в рамках учбово-тренувального збору в Туреччині луганська "Зоря" зустрічалась із чинним чемпіоном Болгарії - "Лудогорцем".

Гра завершилась мінімальною поразкою української команди - 2:1, проте першими вийшли вперед саме підопічні Юрія Вернидуба - на 28 хвилині Любеновіч зі штрафного віддав на Сівакова, який своєю чергою зльоту вразив ворота суперника. Зуміли болгари відігратися та вийти вперед під кінець поєдинку - спершу на 72 хвилині Натанел реалізував пенальті, який арбітр призначив за гру рукою, а за 3 хвилини до фінального свистка Алєксандров поставив крапку в цій зустрічі.

Нагадаємо, наступним суперником "чорно-білих" буде румунський "Ботошані".

Збори в Туреччині. Контрольна гра

"Зоря" - "Лудогорець" - 1:2

Голи: Сіваков, 28 - Натанел, 71 (пенальті), Алєксандров, 87

"Зоря": Шевченко, Пилявський (Чечер, 46), Каменюка (Ярмаш, 46), Караваєв (Дорошенко, 46), Сіваков (Фостер, 46), Любеновіч (Тотовицький, 46), Гордієнко (Сухоцький, 46), Опанасенко (Танковський, 46), Петряк (Чайковський, 46), Гречишкін (Ліпартія, 46), Будківський (Паулінью, 46)

"Лудогорець": Борян, Пімента (Ангуло, 85), Вітінья, Моці, Саша (Абель, 46), Дяков, Кішада, Марселінью (Лукокі, 46), Кафу (Алєксандров, 46), Крістальдо (Чунчуков, 83)

Попередження: Пімента, 65

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4802 | Додав: adminA | Теги: Зоря на останніх хвилинах поступила