Чт, 28-03-2024, 14:44

23:47
"Зоря" - "Металург" Д - 4:2

Сьогодні у рамках 22 туру УПЛ луганська "Зоря" впевнено переграла донецький "Металург".

Загалом матч був рівний. За винятком кількості створених моментів і забитих голів.

"Зоря" почала матч з атаки. Команда класно діяла попереду і вже на першій хвилині створила гольовий момент, який нівелював  голкіпер Паньків. Проте за декілька хвилин Будківський, який і в першому моменті загрожував воротам "МД", випередив захисника і в дотик переправив м'яч у сітку. Надалі команди почергово намагались одна одну "вколоти". Але оборона "Зорі" не давала збоїв і надійно обороняла свої ворота.

За півгодини після першого голу перевагу луганців подвоїв чудовим ударом головою Караваєв.

Здавалося б, після перерви одразу в атаку має кинутись "Металург", аби зрівняти рахунок, але натомість гості пропустили швидкий гол від Білого, який, скориставшись позиційною помилкою захисту гостей, після подачі зі стандарту встановив рахунок 3:0.

Лише після цього команда Володимира П'ятенка прокинулась і пішла відіграватись. Едуард Соболь впевнено рушив на оборону суперника, отримав по ногах від опонента та впав у карній зоні "Зорі". Пенальті майстерно реалізував Мораєс. Можливо, "металурги" розраховували на камбек у матчі, але іншої думки був Тотовицький. Андрій знов таки після помилки оборонців під час розіграшу стандарту легким дотиком послав м'яч повз голкіпера.

Після четвертого голу прекрасну нагоду зробити рахунок непристойним двічі мав той же Тотовицький і Будківський, але у діях гравців почала проглядатись розконцентрація і впевненість у перемозі своєї команди. За це "Зоря" поплатилась пропущеним голом. Контратака "МД" швидко досягла воріт "Зорі",а результативну крапку поставив Лазіч.

На останніх хвилинах "Металург" накинувся на ворота суперника, проте на останньому рубежі чудово проявив себе Микита Шевченко.

Отож, "Зоря" робить впевнений крок до мети - путівки у наступний сезон Ліги Європи.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4967 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Металург Д - 4:2