Чт, 28-03-2024, 17:56

22:15
"Зоря" - "Фейєнорд" - 1:1

Луганська "Зоря" у раунді плей-офф Ліги Європи зіграла у бойову нічию із віце-чемпіоном Нідерландів.

Підопічні Юрія Вернидуба у матчі із серйозним суперником добилися досить непоганого результату. Звичайно, що якби поєдинок завершився із сухим рахунком, – це було б ідеально, проте шанси на прохід у груповий етап у "Зорі" досі є. Зважаючи на те, яку гру продемонстрували луганці, хочеться вірити у те, що у матчі-відповіді для українців все складеться якнайкраще.

Щодо матчу, то варто зазначити, що напруга зберігалася до останніх хвилин протистояння. Луганці відкрили рахунок на 27 хвилині, проте дуже швидко гості відновили рівновагу. У суперників було ще по кілька стовідсоткових нагод відзначитися, але у завершальній стадії завжди не вистачало везіння та майстерності.

У підсумку поєдинок завершився нічиєю 1:1, яка, до речі, є досить несподіваними результатом, адже більшість футбольних фахівців прогнозували перемогу нідерландської команди. Відтак доля путівки у груповий етап Ліги Європи вирішиться у другому матчі через тиждень. А "Зорі" варто просто подякувати за хороший та цікавий футбол.

"Зоря": 62. Шевченко Н., 3. Писко, 8. Малишев, 17. Ігнатьєвіч, 25. Білий, 6. Каменюка, 9. Сегбефія, 10. Чайковський, 50. Хомченовський, 20. Караваєв, 50. Будковський
Запасні: 1. Сантіні К., 37. Ярмаш, 99. Пилявський, 7. Худзік, 18. Малиновський, 22. Любеновіч, 35. Грицай

"Феєнорд": 1. Мулдер, 2. Вілкшир, 4. Матейсен, 5. Конголо, 22. ван Беек, 6. Класі, 7. Боетьюс, 10. Іммерс, 21. де Вільєна, 27. Схакен, 93. те Вреде

Запасні: 16. Хан, 18. Нелом, 8. Вормер, 24. Стеенвоорден, 26. Карсдорп, 14. Басачікоглу, 17. Маню

Голи: 1:0 - Білий (27) 1:1 - те Вреде (37)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41096 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Фейєнорд - 1:1

Хасан Саліхаміджич переїде в Мьонхенґладбах?