Пт, 19-04-2024, 06:41

21:44
"Зоря" - "Дніпро" - 3:2. ВІДЕО

Луганська "Зоря" у себе вдома здобула переконливу перемогу над дніпропетровським "Дніпром".

Мало хто вірив у те, що "Дніпро" зазнає такої безславної поразки у Луганську. Адже більшість футбольних фахівців вважають, що саме дніпропетровці зараз демонструють найцікавіший футбол в Україні. Проте сьогодні господарі поля усім довели, що не такий страшний "Дніпро", як його описують.

Суперники спокійно розпочали поєдинок, проте вже за кілька хвилин почали діяти більш рішуче. Першими відкрити рахунок зуміли підопічні Юрія Вернидуба. Цей гол дещо дезорієнтував команду Рамоса, яка не сподівалася, що суперник чинитиме такий завзятий опір. Проте ще до перерви гості зрівнюють рахунок та відновлюють інтригу у зустрічі.

Після перерви команди продовжили грати в атакуючий футбол. М’яч майже не затримувався у центральній частині поля, а головне гра була позбавлена непотрібних пасів та затяжних стартів атак. Відразу після перерви "Зоря" забиває другий гол, а згодом і третій. При рахунку 3:1 "Дніпро" зрозумів, що справи дуже погані й почав більше тиснути на ворота суперника. Проте луганці не замкнулися на своїй половині поля, а навпаки – також продовжували штурмувати володіння Лаштувки.

Вже у компенсований арбітром час, Калініч оформив дубль, проте цей гол вже нічого не значив, адже за мить суддя зафіксував остаточний результат поєдинку 3:2, який у підсумку дозволив "Зорі" набрати цих важливих три очки.

"Зоря" - "Дніпро" - 3:2

Голи: Даніло 27, Калініч 43, 93, Грицай 50, Ідахор 64

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4999 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Дніпро - 3:2. ВІДЕО