Пт, 19-04-2024, 14:26

20:27
"Зоря" - "Динамо" - 2:0. ВІДЕО
Київське "Динамо" зазнало поразки у виїзному матчі проти луганської "Зорі".

Господарі ошелешили "біло-синіх" вже на 9-й хвилині. Яннік Болі виграв боротьбу у Драговіча, вивів Даніло на побачення з Шовковським і бразилець не залишив шансів досвідченому кіперу. Розгублене "Динамо" відразу кинулося відігруватися, але крім примітивних навісів і діагоналей, які не знаходили адресатів, довго не могли створити нічого серйозного. Перший гольовий момент біля воріт Сантіні виник на 30-й хвилині. Мбокані вийшов на побачення з воротарем, намагався його перекинути, але той кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий. На 41-й Велозу подав на Мбокані, той виграв повітря і скинув на Ленса. Голландець випередив опікуна, але з кількох метрів не влучив у площину воріт.

В другому таймі Блохін випустив Аруну, але той запам'ятався лише ударом зі штрафного в перекладину. На той момент рахунок був уже 2:0 на користь "Зорі". Шовковський вийшов далеко з воріт і прогадав - м'яч перестрибнув досвідченого воротаря, а Яннік Болі вразив порожні ворота. Господарі усім складом відійшли на свою половину поля і не дозволили киянам навіть скоротити відставання. "Біло-сині" не скористалися шансом наблизитися до лідерів турнірної таблиці. Навпаки - на п'яти команді Блохіна наступають "Ворскла" і "Зоря".

"Зоря" - "Динамо" - 2:0

Голи: Даніло (9), Болі (66).

"Зоря": Сантіні, Ярмаш, Шуніч, Вернидуб, Гордієнко, Грицай, Білий (Малишев, 88), Болі (Ліпартія, 73), Любеновіч, Хомченовський, Даніло (Каменюка, 66).

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва, Хачеріді, Драговіч, Макаренко, Сидорчук (Аруна, 46), Велозу (Ідейє, 84), Гусєв, Беланда, Ленс (Дуду, 75), Мбокані.

Попереджені: Білий, Гордієнко, Болі, Грицай - Макаренко, Драговіч

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4977 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Динамо - 2:0. ВІДЕО

Родольфо: замість "Динамо" - в "Греміо"?
Ощипко зможе повноцінно тренуватися після зимової відпустки
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ
Рейтинг IFFHS: шість українських клубів поліпшили свої позиції, а "Шахтар" ввійшов у ТОП-30
Ковалець: "Металіст" демонструє кращу гру, ніж "Шахтар"