Чт, 28-03-2024, 17:25

21:31
"Зоря" - "Динамо" - 0:5. ВІДЕО

Підопічні Олега Блохіна у матчі проти луганської "Зорі" здобули розгромну перемогу та повернули собі другу сходинку у турнірній таблиці.

"Динамо” провело один із найяскравіших поєдинків у поточному чемпіонаті України. Кияни впевнено та красиво переграли луганців, зумівши забити аж 5 голів.

З перших хвилин матчу було помітно, що гості діють більш організовано та небезпечно, ніж команда Юрія Вернидуба. Однак відкрити рахунок у матчі вдалося лише на 29 хвилині. Відзначився Андрій Ярмоленко. Ще до перерви "біло-сині” збільшили перевагу до двох м'ячів, забезпечивши таким чином собі комфортний рахунок.

Після відпочинку "Зоря” почала діяти значно активніше, але луганцям бракувало майстерності, тому й ударів по воротах майже не було. Натомість "Динамо” провело ще кілька результативних атак та довело рахунок до розгромних 0:5. Ідейє оформив дубль, Безус відзначився дебютним голом у футболці "біло-синіх”, а крапку у матчі поставив Гусєв, який впевнено реалізував пенальті.

Таким чином, "Динамо” здобуває чергову перемогу та повертається на другу сходинку у турнірній таблиці, де перебуватиме принаймні до завтра, поки свій матч не зіграє "Металіст”.

"Зоря": 1. Сантіні К., 14. Шуніч, 16. Ярмаш, 17. Ігнатьєвіч, 25. Білий М.І., 6. Каменюка, 10. Ліпартія, 22. Любеновіч, 37. Хомченовський, 35. Грицай, 9. Даніло Олівейра

Запасні: 12. Постранський, 45. Гордієнко, 2. Галюза, 7. Худзік, 18. Ференчак, 94. Болі, 11. Ідахор

"Динамо": 35. Коваль М., 2. Даніло Сільва, 24. Віда, 33. Тайво, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 11. Ідейє, 13. Мехмеді

Запасні: 1. Шовковський, 3. Селін, 9. Безус, 16. Сидорчук, 77. Цуріков, 8. Алієв, 15. Рубен

"Зоря" - "Динамо" - 0:5

Голи: 0:1 - Ярмоленко (29), 0:2 - Ідейє (38), 0:3 - Ідейє (80), 0:4 - Безус (88), 0:5 - Гусєв (90+4)

Заря - Динамо Киев 0:1 Ярмоленко 29′по fcdk
Заря - Динамо Киев 0:2 Идейе 38′по fcdk

Заря - Динамо Киев 0:3 Идейе 81′ по fcdk
Заря - Динамо Киев 0:4 Безус 88′ по fcdk
Заря - Динамо Киев 0:5 Гусев 90+5 (пенальти) по fcdk
Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41029 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Динамо - 0:2. ОНЛАЙН. ВІДЕО

Кубок України. "Динамо" у півфіналі зіграє з "Арсеналом", "Шахтар" з "Дніпром". ВІДЕО