Пт, 19-04-2024, 12:09

21:54
Збірна України завдяки пенальті та джокеру Фоменка перемогла Македонію

Збірна України у рамках кваліфікаційного матчу до Євро-2016 здобула переконливу перемогу над Македонією (0:2).

Перший гол у матчі на стадіоні "Філіп ІІ" вдалося забити Євгену Селезньову, який зумів переграти голкіпера, реалізувавши пенальті. А під завісу зустрічі Кравець подвоїв перевагу "синьо-жовтих". Відтак збірна України здобула важливу перемогу та тепер має у своєму активі 19 очок.

Команда Михайла Фоменка провела два абсолютно різні тайми. Якщо перші 45 хвилин пройшли під гаслом "незрозумілий футбол", то після перерви ситуація змінилася на нашу користь.

Перш за все відзначимо, те, що збірна України була очевидним фаворитом, і від них чекали яскравої гри та забитих голів. Втім захист македонців довго тримав свої ворота недоторканими та без проблем справлявся із нечисленними атаками "синьо-жовтих". Відверто кажучи, перший тайм  викликав лише негативні емоції. Не вірилося, що на полі збірна України, адже з такою грою на Євро-2016 робити нічого.

Проте після відпочинку команда зібралася та побігла вперед із новими силами. Спочатку збірна України здобула право пробити пенальті, який реалізував Селезньов, а згодом, створивши ще кілька супермоментів, "синьо-жовті" подвоїли рахунок. Гол на свій рахунок записав Кравець, який замінив у другому таймі Селезньова.

У підсумку перемога збірної України, яка зараз має стільки ж очок, як словаки. Тепер є два позитивні варіанти розвитку подій. Перший: Словаччина втрачає очки у матчі з Люксембургом, а Україна перемагає Іспанію. До слова, якщо словаки програють, то Україні вистачить й нічиєї. У такому випадку наша команда виходить на Євро із другого місця. І другий варіант: Україна перемагає Іспанію і стає найкращою третьою командою, що також гарантує місце у фінальній стадії турнірну. Відтак все у наших руках.

Відбір до Євро-2016

Македонія - Україна - 0:2

Гол: Селезньов (59 пенальті), Кравець (87)

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4840 | Додав: adminA | Теги: Збірна України завдяки пенальті та