Сб, 20-04-2024, 16:58

18:47
Збірна України пробилась до півфіналу Кубка Співдружності. ВІДЕО

Новий тренер, оновлена команда, вражаючі результати. Молодіжна збірна України під орудою Сергія Ковальця продовжує трощити суперників на кубку Співдружності. За чотири матчі молоді українці не пропустили жодного голу, забивши при цьому вже п’ятнадцять.

Молдавани, які були биті на груповій стадії, викинули білий прапор вже у першому таймі чвертьфіналу. Мало того, що суперник українців пропустив вже на 5-й хвилині, на 17-й опинився в меншості. Ще до перерви Караваєв зумів підтримати почин Сергія М'якушко. А відпочивши, українці довели рахунок до непристойного - 5:0.

Автори м’ячів - Яковенко, Месхія та Іванко. "Блакитно-жовті" у півфіналі, де 25-го січня посперечаються із однолітками з Литви - суперником, якого розгромили у стартовому матчі цьогорічного Кубка Співдружності.

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4962 | Додав: adminA | Теги: півфіналу Кубка Співдружності, збірна україни