Вт, 16-04-2024, 22:24

15:45
"Ворскла" - "Севастополь" - 2:2. ВІДЕО
Полтавська "Ворскла" у напруженому матчі все-таки зуміла зрівняти рахунок та здобути нічию.

Дощова погода у Полтаві не завадила командам продемонструвати цікавий та результативний футбол. Господарі поля прогнозовано з перших хвилин заволоділи ініціативою, намагаючись швидко відкрити рахунок. "Севастополь" же більше зосередився у захисті та грі на контратаках. Перший гол глядачі побачили на 30 хвилині поєдинку. Нестримний Міщенко замкнув прекрасно організовану атаку полтавців. Проте "Севастополь" не опустив руки, й перехопивши ініціативу, ще до перерви зрівняв рахунок.

Після перерви команди зуміли ще по разу відзначитися у воротах одна одної. Проте видовищності добавили не голи, а невпинний дощ, який у кінцівці поєдинку перетворив футбол у водне поле. Також варто зазначити, що на цей раз рятувати ситуацію довелося господарям поля, які відновили паритет лише на 90 хвилині матчу. Тож у підсумку глядачі стали свідками цікавого та напруженого протистояння, яке завершилося бойовою нічиєю 2:2. Звичайно, важливо й те, що ніхто з гравців не зазнав ушкодження, адже слизький та залитий водою газон міг у будь-який момент створити серйозні проблеми.

"Ворскла": 12. Непогодов, 4. Даллку, 78. Курилов, 17. Чеснаков, 8. Будник, 10. Маркоскі, 15. Дедечко, 23. Сапай, 40. Пердута, 82. Дитина, 99. Міщенко О.
Запасні: 51. Казаков, 2. Матвєєв, 34. Ткачук Є., 5. Сілюк, 6. Скляр, 7. Громов, 24. Бараннік

"Севастополь": 72. Литовка, 2. Федорів В., 30. Неплях, 44. Симоненко С., 77. Гвініанідзе, 18. Левандовскі, 7. Віценець, 8. Карноза, 11. Ярошенко, 19. Кожанов, 9. Ковпак
Запасні: 1. Чуваєв, 33. Новак, 4. Дуляй, 13. Міколюнас, 20. Караваєв, 50. Фарлей, 92. Будковський

"Ворскла" - "Севастополь" - 2:2

Голи: Міщенко 30, Віценець 45, Ковпак 78, Громов 90

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4884 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Севастополь - 2:2. ВІДЕО