Сб, 20-04-2024, 16:20

16:55
"Ворскла" - "Металург" З - 2:1. ВІДЕО

Полтавська "Ворскла" у важкому та напруженому матчі зуміла здобути перемогу над запорізьким "Металургом".

Напередодні поєдинку усі вважали, що "Ворскла” буде беззаперечним фаворитом. Але як показав поєдинок все було не так, як гадали. Запорізький "Металург” зумів продемонструвати красивий та комбінаційний футбол, але цього виявилося замало, щоб відібрати очки у полтавчан.

Рахунок у матчі відкрили вже на 11 хвилині. Господарів вперед вивів Артем Громов. Однак ще до перерви запоріжці відновили рівновагу, тож довелося розпочинати все з початку. Вирішальний гол глядачі побачили на 64 хвилині. Сахневич переправив м'яч у власні ворота, що у підсумку й дозволило "Ворсклі” відсвяткувати перемогу.

Звичайно, применшувати заслуги підопічних Олександра Сачка не варто. Адже це хороша команда, яка вміє грати у красивий футбол. Але все-таки у сьогоднішньому поєдинку більш прийнятною була б нічия. Оскільки гравці "Металурга” виклалися на повну та билися до останніх секунд. Крім цього вони створили, мабуть, більше моментів, ніж господарі поля. Але це футбол, тому варто прийняти такий результат, який є та сподіватися, що запоріжці все-таки переживуть ці важкі часи та покинуть зону вильоту. Адже вони не заслуговують на те місце у турнірній таблиці, на якому зараз знаходяться.

"Ворскла":12. Непогодов, 4. Даллку, 78. Курілов, 17. Чеснаков, 7. Громов, 10. Маркоскі, 15. Дедечко, 23. Сапай, 40. Пердута, 82. Ребенок, 22. Яховіч
Запасні: 51. Казаков, 34. Ткачук Є., 8. Будник, 83. Васілакі, 99. Міщенко О., 9. Янузі, 11. Кривошеєнко

Металург З: 1. Старцев М., 2. Сахневич, 20. Монахов, 8. Максимов А., 9. Гавриш, 19. Рудика, 39. Опанасенко, 77. Сержіо, 14. Шевчук А., 21. Штурко, 24. Платон
Запасні: 12. Грдлічка, 3. Баліч, 36. Тейку, 11. Годін, 44. Юсов, 27. Лазарович, 30. Лео

"Ворскла" - "Металург" З - 2:1

Голи: Громов 11, Платон 28, Сахневич 64 (аг)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4848 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Металург З - 2:1. ВІДЕО

Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ
Ліга чемпіонів: "Динамо" Київ - "Гент"