Чт, 25-04-2024, 02:33

21:54
"Ворскла" - "Металург" Д - 2:1

"Ворскла" здобула перемогу над "Металургом" у скандальному матчі, навколо якого ще довго точитимуться розмови.

Як очікувалось матч приніс чимало задоволення, але арбітраж змазав первинне враження. Та про все по порядку. Насправді команди показали футбол високого європейського рівня.

З початку матчу “Ворскла” на правах господаря забрала м'яч під контроль і кинулась в атаку. Раз за разом провалювався лівий фланг донецького “Металургу” і полтавці створили дві 100-відсоткові гольові, використовуючи слабину у цій лінії суперника. Двічі врятував Бандура, а нападників підводила реалізація. В середині тайму стався прикрий момент — Мораєс, на якого так довго чекали фанати донеччан, отримав ушкодження коліна і покинув поле на ношах. Але його партнери не знітились і несподівано провели контратаку, в якій відзначились голом.

“Ворскляни” намагались відігратись і створили ще два прекрасні моменти, але знов підопічним Сачка забракло майстерності у завершальній стадії. Слід відзначити чудову гру Бандури який витяг кілька “мертвих” м'ячів. На перерву команди пішли за переваги гостей у рахунку, хоча ігрова перевага була явно на стороні “Ворскли”.

Чим займався між таймами арбітр матчу Віталій Романов невідомо, але другий тайм він провів просто провально. Почнемо з того, що в дебюті другого тайму він виписав червону картку Пердуті, а потім відмінив її та замінив на жовту Нельсону. Далі більше. За кілька наступних хвилин він роздав ще парочку "гірчичників" донеччанам, а потім вилучив Чечера.

Все б нічого, якби не результативна помилка арбітра у моменті з першим голом господарів. Чим займався асистент Романова на лінії теж невідомо, єдине, що зрозуміло — це те, що команда зрівняла рахунок, а потім вийшла вперед.

Громов зробив дубль, арбітр допоміг, “Ворскла” перемогла — ось короткий підсумок матчу, який так обнадійливо починався і був зіпсований некваліфікованим суддівством.

Голи: Громов,87,90 - Нельсон,27

Вилучення: Чечер,54 - Скляр,81

"Ворскла": 31. Богуш, 34. Ткачук Є., 17. Чеснаков, 6. Скляр, 7. Громов, 15. Дедечко, 23. Сапай, 40. Пердута, 77. Турсунов, 9. Янузі, 39. Ковпак
Запасні: 12. Непогодов, 2. Логінов, 84. Романчук, 8. Ткачук А., 11. Кривошеєнко, 19. Одарюк, 47. Січкарук

"Металург" Д: 12. Бандура, 44. Прийма, 4. Чечер, 7. Морозюк, 8. Нельсон, 9. Лазич, 13. Макрідіс, 15. Шарпар, 18. Нойок, 14. Олександрі, 10. Жуніор Мораес
Запасні: 1. Паньків, 2. Барановський, 17. Поступаленко, 40. Мисик, 94. Задерака, 11. Акименко. 87. Мішенко

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41137 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Металург Д - 2:1