Пт, 29-03-2024, 14:22

22:01
"Ворскла" - "Говерла" - 2:0

Полтавська "Ворскла" здобула переконливу перемогу над командою В'ячеслава Грозного.

Господарі поля володіли ініціативою із першої до останньої хвилини зустрічі. Щоб ви краще розуміли ситуацію, зазначимо, що "Говерла" жодного разу не пробила у площину воріт полтавчан.

"Ворскла" намагалася швидко відкрити рахунок, але забити гол вдалося лише на 30 хвилині, та й то зусиллями гравця ужгородської команди.

На початку другого тайму глядачі стали свідками взагалі жахливої та нецікавої гри у виконанні команд. Лише згодом полтавчани увімкнулися у гру та почали створювати хоча б якісь моменти. На 74 хвилині Громов подвоїв перевагу господарів, що у підсумку дозволило закріпити свою перевагу. Відтак "Ворскла" здобуває заслужену перемогу та три очки, завдяки яким "зелено-білі" піднялися на 7 сходинку у турнірній таблиці.

"Ворскла": Богуш, Турсунов (Будник 84), Ткачук, Сапай, Чеснаков, Дедечко, Шиндер (Баранник 81), Маркоскі (Ковпак 90+1), Громов, Даллку, Сімінін

"Говерла": Коваль, Грішин (Трухін 80), Глушицький, Аруна (Хльобас 72), Люлька (Акімов 33), Ягодінскіс, Качараба, Фещук, Мякушко, Тудосе, Акакпо.

Голи: 1:0 - Люлька (30, автогол), 2:0 - Громов (74)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4910 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Говерла - 2:0