Вт, 16-04-2024, 17:41

21:17
"Волинь" - "Іллічівець" - 3:1

Луцька "Волинь" здобула важливу перемогу над маріупольським "Іллічівцем" на шляху до єврокубків, повідомляє holosua.com.

Підопічні Віталія Кварцяного без особливих проблем здобули три очки у Дніпропетровську. Зазначимо, що початок матчу перенесли на півгодини, оскільки працівники стадіону не встигли прибрати сніг із газону. Були побоювання, що матч взагалі можуть перенести, але арбітр все ж дозволив командам вийти на поле. Гравців "Волині", які грали у білій формі, було важко ідентифікувати на засніженому стадіоні, але це не завадило лучанам більш активно розпочати цей поєдинок.

На 8 хвилині Шабанов відкрив рахунок, забивши швидкий гол. "Волинь" продовжувала домінувати й на 19 хвилині Бікфалві подвоїв перевагу "хрестоносців". Молоді гравці "Іллічівця" не встигали за більш технічними виконавцями луцької команди, хоча теоретично, поганий стан газону мав би допомогти маріупольцям у цьому.

На 20 хвилині Бікфалві робить хет-трик та відправляє "Волинь" у нокдаун. "Іллічівець" вже за мить відповів голом, але на більше не спромігся. Протистояння проходило під контролем підопічних Кварцяного, які виглядали сильніше та небезпечніше. У підсумку поєдинок завершився перемогою "Волині" зі рахунком 3:1, завдяки чому лучани піднімаються на 5 сходинку у турнірній таблиці.

"Волинь" (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 13. Шабанов, 16. Шіш, 6. Бабенко, 7. Федорчук, 10. Бікфалві, 93. Матей, 19. Кобахідзе, 9. Мемешев

"Іллічівець" (Маріуполь): 1. Гальчук, 7. Шевчук, 8. Тотовицький, 9. Оберемко, 11. Гринь, 13. Яворський (к), 16. Мандзюк, 19. Очігава, 30.

Голи: 1:0 - Шабанов (8), 2:0 - Бікфалві (19), 3:0 - Бікфалві (29), 3:1 - Яворський (31)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4957 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Іллічівець - 3:1

Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА
Коломойський: Розглядаємо кандидатури інших наставників - Сьомін, Райкард
Стартовий тур другої ліги: юні "моряки" розгромили "Десну". Огляд всіх матчів
Михалик: Коли граємо в морозну погоду, одягаємо теплі шкарпетки