Пт, 29-03-2024, 16:49

23:41
"Волинь" і "Зоря" зіграли внічию у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України

У першому матчі 1/4 фіналу Кубка України "Волинь" на стадіоні "Авангард" зіграла внічию з "Зорею" з рахунком 1:1.

Голи на свій рахунок записали Богданов і Тотовицький.

Команди самовіддано боролись на полі і мали приблизно рівну кількість гольових нагод.

На 18-й хвилині "Волинь" організувала контратаку, яку другим темпом гарматним гольовим ударом здалеку завершив Богданов. Однак вже за кілька хвилин Ліпартія після подачі точно скинув м'яч на Тотовицького і той головою увігнав кулю у ворота лучан.

Наприкінці гри хороші нагоди вийти вперед мали гості. Яскраво увійшов у гру новачок "Зорі" Паулінью, який створив кілька небезпечних моментів біля воріт "Волині". Проте вирвати перемогу не вдалось жодній з команд.

Матч-відповідь має відбутись 23 березня.

"Волинь" - "Зоря" - 1:1

Голи: Богданов, 18 - Тотовицький, 25

"Волинь": Неділько, Р. Никитюк, Горопевшек, Шабанов, Польовий, Богданов, Кравченко (К), Мемешев, Гуменюк, Хомченко, Козьбан.

Запасні: Шуст, Логінов, Шаповал, Чепелюк, А. Никитюк, Дудик, Петров.

"Зоря": Н. Шевченко, Каменюка (К), Чечер, Сіваков, Сухоцький, Чайковський, Гордієнко, Ліпартія, Тотовицький, Петряк, Будківський.

Запасні: А. Шевченко, Паулінью, Рафаель, Квасов, Караваєв, Любеновіч, Опанасенко.

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 4883 | Додав: adminA | Теги: Волинь і Зоря зіграли внічию у перш

Чигринський: При морозній погоді ми з "Брагою" будемо в однакових умовах
"Фіорентину" зацікавив півзахисник "Бенфіки"
Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів: "Шахтар" зіграє з "Ромою". Інші результати
Кавані: Стадіон допоміг нам зіграти вдало
Гравцям "Борусії" зменшать зарплату
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Ігнатьєв: "Динамо" та "Локомотив" - це небо і земля
Кононов: В Дортмунд їдемо з бажанням
Лужний не знає, чи залишиться головним тренером "Динамо"