Чт, 28-03-2024, 21:19

21:54
"Волинь" - "Дніпро" - 0:2. ВІДЕО

Луцька "Волинь" не зуміла нічого протиставити дніпропетровському "Дніпру", який здобув переконливу перемогу над підопічними Анатолія Дем'яненка.

Другим півфіналістом Кубку України став дніпропетровський "Дніпро”. Вже на першій хвилині матчу гості мали чудову нагоди, щоб відкрити рахунок, проте м'яч після удару Матеуса влучив у поперечку. Було помітно, що команда Хуанде Рамоса діє більш небезпечно та організовано, чого не можна сказати про господарів поля, які ніяк не могли пробратися крізь щільний захист дніпропетровців до воріт Лаштувки.

Наприкінці першої половини зустрічі гравці "Волині”, які обережно діяли впродовж усього тайму, не вгледіли за Кравченком після чого рахунок став 0:1. Незважаючи на забити гол, "Дніпро” продовжив грати у свою гру, і намагався не віддавати супернику ініціативу у поєдинку. Варто відзначити і хорошу якість газону, завдяки якій гості зуміли продемонструвати цікавий та комбінаційний футбол.

Незважаючи на домінування "Дніпра”, у матчі все ж була присутня інтрига, адже один гол міг все змінити, однак влучний постріл Матеуса на 93 хвилині зустрічі зняв усі питання щодо переможця. Таким чином, дніпропетровці здобули впевнену перемогу над луцькою "Волинню”, і тепер разом із "Севастополем” чекатимуть на решту учасників півфінальних матчів.

"Волинь": 42. Неділько, 3. Сімінін, 5. Занєв, 6. Шиков, 14. Масло, 15. Шандрук, 38. Насонов, 18. Приндета, 90. Пилипчук, 11. Савіч, 31. Суботіч

Запасні: 78. Литовченко, 24. Ізворану, 35. Стевіч, 89. Лопес, 2. Овонікоко, 17. Павлов, 19. Бабир

"Дніпро": 16. Лаштувка, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 17. Стрініч, 23. Дуглас Сілва, 18. Зозуля, 28. Шахов, 4. Кравченко С., 29. Ротань, 10. Коноплянка, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 14. Чеберячко, 44. Федецький, 19. Кобахідзе, 9. Калініч, 11. Олійник, 21. Селезньов.

"Волинь" - "Дніпро" - 0:2

Голи: Кравченко 45, Матеус 90+3

Волынь - Днепр 0:1 Кравченко 45+3 по nogovitsunyuriy91
Волынь - Днепр 0:2 Матеус 90+4 по nogovitsunyuriy91
Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4841 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Дніпро - 0:2. ВІДЕО

Трезеге повернеться в Італію, але не в "Ювентус"