Пт, 29-03-2024, 02:00

21:02
"Валенсія" - "Динамо" - 0:0. ВІДЕО
Перед київським "Динамо" стояло складне завдання - переграти іспанську "Валенсію", у якої була перевага у вигляді двох голів на виїзді.

Але підопічні Олега Блохіна не зуміли хоча б раз відзначитися у воротах "кажанів", тому далі проходять "кажани".

Протистояння розпочалося досить спокійно, але з кожною хвилиною набирало обертів. Кияни не поспішали йти вперед великими силами, а іспанці зосередилися на обороні й намагалися діяти дуже обережно.

Варто зазначити, що на полі було багато боротьби, штовханини та емоцій. Гра проходила на зустрічних курсах, голів не було, а у повітрі відчувалася напруга та атмосфера неспокою. Особливо зі сторони киян, яким попереду дуже мало що вдавалося.

Після перерви глядачі побачили більш відкритий футбол та високу швидкість, але голів так і не було. Додамо, що Рибка був одним із найкращих у складі киян, що дозволило зберегти ворота "Динамо” сухими. На жаль, іспанці також не пропустили, тому у підсумку підопічні Блохіна покидають цьогорічний розіграш Ліги Європи, як і решта українських клубів.

"Динамо": 23.Рибка, 2.Сілва, 4.Велозу, 5.Вукоєвіч, 6.Драговіч, 7.Ленс, 10.Ярмоленко (К), 11Ідейє, 25.Аруна, 27.Макаренко, 34.Хачеріді,
Запасні: 35.Коваль, 9.Безус, 19.Гармаш, 20.Гусєв, 24.Віда, 85.Мбокані, 90.Беланда

"Валенсія": 1.Діего Алвес, 12.Жоау Перейра, 14.Бернат, 16.Пако Алькасер, 17.Варгас, 20.Рікарду Кошта (К), 21.Парехо, 22.Матьє, 24.Мічел, 28.Картабія , 42.Кейта
Запасні: 13.Гуаіта, 19.Барраган, 29.Моліна

"Валенсія" - "Динамо" - 0:0

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41011 | Додав: adminA | Теги: Валенсія - Динамо - 0:0. ВІДЕО