Пт, 29-03-2024, 09:17

20:51
Україна в Лізі Європи. Повна капітуляція
Перевагу здобуту на "Дніпро-Арені" не відстояли. Після домашньої звитяги 1:0, "Дніпро" у рамках 1/16 Ліги Європи на полі "Тоттенхема" необхідного результату не досягнув.

Підопічні Рамоса зуміли забити першими. На початку другого тайму відзначився Зозуля. Далі ж забивали виключно "шпори". Спочатку відзначився Еріксен. Далі ж арбітр покарав червоною карткою Зозулю, після чого оборонятись дніпрянам стало зовсім скрутно. Путівку до однієї восьмої фіналу "Тоттенхему" приніс дубль Адебайора. 3:1.

"Гірники" прощаються із Лігою Європи. Нічия 1:1 на полі чеської "Вікторії" залишила донецькому "Шахтарю" чудові шанси на прохід до наступного раунду турніру. Утім впоратися із суперником на своєму полі підопічним Луческу не вдалося.

Попри ігрову перевагу "гірники" у першій половині зустрічі так і не змогли реалізувати свої гольові нагоди. А от гравці "Вікторії" свої шанси використали сповна. До перерви Коларж та Петржела точними ударами завершили контратаки гостей. В другому таймі "Шахтар" довів загальну кількість ударів по воротах суперників до двадцяти, утім забити вдалося лише раз. Гол Адріану ситуацію не врятував. 1:2.

Впродовж двох матчів так і не змогло знайти ключі від воріт "Валенсії" київське "Динамо", яке на "Местальї" спробувало відігратись після 0:2 на Кіпрі. Не допомогло команді і повернення дискваліфікованих нападників Ярмоленка та Мбокані. Іспанці відстояли необхідну нульову нічию та пробились до наступного раунда турніру.

Практично до останніх хвилин поєдинку на "Стад Жерлан" проти "Ліона" одеський "Чорноморець" зберігав шанси на прохід до 1/8 фіналу. Нульову нічию, яка переводила гру в овертайм, на тріумфальні для французів 1:0 змінив Лаказет.

Категорія: Навколо футбольні новини | Переглядів: 4874 | Додав: adminA | Теги: Україна в Лізі Європи. Повна капіту