Пт, 29-03-2024, 17:58

23:11
Україна U-21 – Швейцарія U-21 - 2:0

Молодіжна збірна України перемогла у кваліфікаційному матчі проти ровесників із Швейцарії, фактично гарантувавши собі вихід у плей-офф ЄВРО-2015.
Нагадаємо, за якою схемою відбувається пошук 14 обраних до плей-офф. З десяти груп до наступного етапу відбору виходять переможці, а також чотири колективи, які мають найкращі показники у особистих зустрічах із першими п’ятьма командами.

Перший гол у матчі глядачі побачили вже на 7 хвилині. Відзначився Рижук. Молодіжна збірна України продовжувала атакувати, але й швейцарці не відсиджувалися у захисті, намагаючись швидко відновити паритет. Гра проходила на зустрічних курсах, а слизький рахунок зберігався впродовж довгого часу.

На 73 хвилині суддя вилучив з поля одного із гостей, відтак "синьо-жовтим" стало значно легше діяти в атаці.

Другий гол не заставив на себе чекати. І вже на 77 хвилині Мемешев влучним ударом замкнув подачу з флангу. 2:0, і це практично означало, що Україна здобуває перемогу, адже у знекровлених швейцарців залишалося не дуже багато часу. У Підсумку матч завершився впевненою перемогою підопічних Ковальця, які 8 вересня зіграють останній матч у групі із збірною Ліхтенштейну.

Україна U-21: Коваль – Костевич, Караваєв, Рижук, Калітвінцев, Бабенко (к), Будківський, Насонов, Маліновський, Малишев, Неплях

Запасні: Шевченко (в), Вакуленко, Болбат, Приндета, Буяльський, Мемешев, Кулач

Швейцарія U-21: Мвого (к) – Хадергьонай, Аліджі, Анга, Джімсіті, Аджеті, Буфф, Феделе, Фрей, Євтіч, Фройлер

Запасні: Бреше (в), Лакруа, Бертоне, Брахімі, Родрігес, Табаковіч, Тарашай

Україна U-21 – Швейцарія U-21

Голи: 1:0 - Рижук (7), 2:0 - Мемешев (77)

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41057 | Додав: adminA | Теги: Україна U-21 – Швейцарія U-21 - 2:0

Снейдер став гравцем року в Нідерландах
Тесак: Сповнений сил доводити, що достойний грати в "Зорі"
Чемпіонат Іспанії: "Депортіво" - "Еркулес" - 1:0. ВІДЕО
Рамос: Не здивований такою грою "Вільяреалу"
Ван Боммель може грати за "Мілан"
Болгарський півзахисник донецького "Металурга" Янков перейшов в "Ростов"
Шуст підписав контракт із “Іллічівцем”
Луїш Фігу може стати тренером "Інтера". ВІДЕО
Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ, а також команди, які "вилитілі" до Ліги Європи