Сб, 20-04-2024, 00:18

20:00
Україна - Польща - 1:0. ВІДЕО
Підопічні Михайла Фоменка здобули перемогу у вирішальному поєдинку проти збірної Польщі.

Суперники дуже обережно розпочали цей поєдинок у Харкові. Ніхто не поспішав йти вперед великими силами, щоб відкрити рахунок у цьому важливому протистоянні. Збірна України була максимально сконцентрована в обороні, намагаючись не дозволити полякам створити небезпечний момент біля воріт П'ятова. За весь перший тайм опоненти створили лише кілька гострих атак, і варто зазначити, що саме гості були ближчими до взяття воріт. Було помітно, що "жовто-синім” необхідно перепочити та послухати настанови тренера, адже попереду у них майже нічого не виходило.

Після перерви гра дещо змінилася. Суперники стали більш активними, особливо збірна України, яка все частіше почала прориватися у володіння Боруца. Врешті-решт старання підопічних Фоменка принесли результат. На 64 хвилині Ярмоленко опинився віч-на-віч з голкіпером, й переправив м'яч у сітку воріт. Цей гол значно послабив тиск на господарів поля, які згодом почали діяти більш розкуто.

Натомість поляки почали відкривати свої фланги та тил, щоб відновити рівновагу, відтак "жовто-сині” отримали хороший плацдарм для контратак. Втім реалізувати хоча б один гострий момент так і не вдалося. Гра проходила на зустрічних курсах, що було лише на руку нашій збірній. У підсумку все так і завершилося з рахунком 1:0, який дозволив нашій збірній розраховувати, як мінімум на плей-офф.

Нагадаємо, перший матч між цими суперниками у Варшаві завершився впевненою перемогою "жовто-синіх” з рахунком 1:3.

Склади команд:

Україна: 12.П'ятов, 3.Хачеріді, 6.Степаненко, 7.Ярмоленко, 8.Зозуля, 10.Коноплянка, 13.Шевчук, 14.Ротань (К), 17.Федецький, 20.Ракицький, 21.Едмар.
Запасні: 1.Коваль, 23.Худжамов, 2.Дедечко, 4.Тимощук, 5.Ковпак, 9.Гусєв, 11.Селезньов, 15.Безус, 16.Мандзюк, 18.Морозюк, 22.Девіч.

Польща: 1.Боруц, 2.Войтовяк, 3.Йеджерчік, 4.Шукала, 5.Собота, 6.М.Лєвандовскі, 8.Криховяк, 9.Р.Левандовскі, 11.Кліх, 15.Глік, Блащиковскі (К).
Запасні: 12.Щенсни, 22.Фабіанскі, 7.Поланскі, 10.Зелінскі, 13.Вшолек, 14.Вавріняк, 17.Ржежняк, 18.Межейевскі, 19.Челебан, 20.Собєх, 21.Васілевскі. 23.Пешко

Україна - Польща - 1:0

Гол: Ярмоленко 64

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4969 | Додав: adminA | Теги: Україна - Польща - 1:0. ВІДЕО

ТОР-5 голів шостого туру УПЛ. ВІДЕО
Ігнатьєв допомагатиме Сьоміну в Києві
Дієґо Форлан зазнав травми кісточки
Срна: Приємно, що попалася "Рома"
"Арсенал" Київ - "Волинь" Луцьк. ВІДЕОЗВІТ
Товариський матч: Україна - Нідерланди
Суркіс каже, що "Динамо-2" очолить Гусін, дубль - Хацкевич, а головну команду - Сьомін або Лужний
Сісе не хоче йти з "Фрайбурга"
Огляд 16 туру німецької Бундесліги. ФОТОзвіт
"Шахтар" обіграв "Брагу" і вперше у своїй історії вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів. ВІДЕО