Сб, 20-04-2024, 17:29

20:32
Україна переграла Італію у Кубку Легенд

У Москві стартував традиційний щорічний Кубок Легенд, участь в якому беруть шість національних збірних, які складаються з гравців від 35-ти років.

У своєму першому матчі збірна України, яку очолює Олексій Михайличенко, здобула вольову перемогу над Італією - 3:2.

По ходу зустрічі українці поступалися своїм суперникам з рахунком 0:2, проте знайшли в собі сили відігратися. Італійці повели в рахунку після потужного удару з гострого кута у виконанні Бернардо Корраді. Потім рахунок подвоїв Джузеппе Фаваллі. Ще до перерви українці зусиллями Сергія Нагорняка один м'яч відквитали.

У другій половині гри (матч тривав два тайми по 20 хвилин), італійці, у складі яких також грали такі відомі футболісти як Марко Баллотта, Джузеппе Фаваллі, бразилець Алдаір (що він робить в цій команді?), Даміано Томмазі, Чіро Феррара (сьогодні легендарному захиснику "Ювентуса" виповнилося 45 років), до пори до часу дуже успішно оборонялися, практично не дозволяючи "жовто-синім" турбувати воротаря своєї команди. Здавалося, що матч так і завершиться мінімальною перемогою збірної Італії, яка стала б для них другою на турнірі (в першому поєдинку з рахунком 12:6 були переможені голландці). Але в кінцівці зустрічі свою команду підвів Баллотта. В одному з епізодів Марко вирішив обіграти Сергія Нагорняка, втратив м'яч, після чого нападник збірної України вразив порожні ворота - 2:2.

Через декілька хвилин українці забили переможний гол. Знову відзначився Нагорняк, який головою замкнув подачу справа. На останніх секундах зустрічі українці могли забивати ще, але не зуміли результативно завершити свої контратаки.

Одразу після гри автор дублю у ворота апенінців Сергій Нагорняк поділився своїми враженнями від матчу:

-Почали поєдинок добре, але не використовували хороші моменти, потім пропустили два м'ячі. Однак після цього команда зібралася, і ми вирвали перемогу. Італійці не люблять програвати, все було в їхніх руках. Але сьогодні ми виявилися сильнішими.

Кубок Легенд. Україна - Італія 3:2 (1:2)

Голи: Корраді (0:1), Фаваллі (0:2), Мізін (1:2), Нагорняк (2:2), Нагорняк (3:2).

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4922 | Додав: adminA | Теги: Україна переграла Італію у Кубку Ле

Вадим Євтушенко: Ліппі не очолить "Динамо", там буде інший тренер...
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів