Чт, 28-03-2024, 18:47

23:42
Україна - Грузія - 2:1

Національна збірна України здобула важку перемогу у товариському поєдинку проти Грузії.

У першому таймі "синьо-жовті" продемонстрували понуру гру та не завдали жодного удару по воротах суперника, натомість грузини створили кілька небезпечних моментів, які могли завершитися взяттям воріт.

Ситуація змінилася після перерви. На полі з'явилися свіжі виконавці, які додали швидкості збірній України. На 57 хвилині Кравець використав помилку опонентів та відкрив рахунок. Зазначимо, що до цього епізоду оборона Грузії діяла безпомилково та не залишала підопічним Фоменка жодних шансів.

Через 10 хвилин збірна України подвоїла свою перевагу. Відзначився Коноплянка. Після цього "синьо-жовті" дещо розслабилися та почали недопрацьовувати у захисті, відтак на 81 хвилині Вацадзе покарав нашу команду.

У підсумку завершальні хвилини протистояння пройшли у великій напрузі та боротьбі. Збірна України намагалася втримати перемогу, а грузини хотіли вирвати нічию, адже по грі не заслуговували на поразку. Втім все завершилося тріумфом "синьо-жовтих", які при не найкращій грі здобули позитивний результат у товариському поєдинку та з хорошим настроєм підходять до кваліфікаційного матчу проти Люксембургу.

Нагадаємо, що поєдинок Україна - Люксембург відбудеться 14 червня.

Нагадаємо, що матч обслуговували місцеві арбітри.

Голи: Кравець 57, Коноплянка 67, Вацадзе 81

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4924 | Додав: adminA | Теги: Україна - Грузія - 2:1

Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру
Куценко: Керівництво "Кривбаса" поставило перед нами високу планку
Хасан Саліхаміджич переїде в Мьонхенґладбах?
Кубкова кампанія розпочинається: відбулося жеребкування попередніх етапів розіграшу "Датагруп-Кубку України" сезону-2010/11
Сьомін приїде на матч "Динамо" - "Шериф"
Лівога захисника "Карпат" Ігоря Ощипка вдало прооперували у Мюнхені
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Ліонель Мессі:Люблю віддавати паси