Сб, 20-04-2024, 16:04

23:38
Україна - Естонія - 4:0. ВІДЕО

Підопічні Олега Блохіна без проблем розібралися із збірною Естонії.

Збірна України впевнено розпочала фінальну частину підготовки до ЄВРО-2012, розгромивши національну команду Естонії з рахунком 4:0. "Жовто-синя” дружина не залишила жодних шансів своїм суперникам, впевнено відігравши усі 90 хвилин поєдинку. Гості із Балтії не змогли протистояти більш сильному супернику і за усю гру створили лише кілька напівмоментів, які не стали серйозною проблемою для Андрія П'ятова.

Українська команда відкрила рахунок у поєдинку вже на 8 хвилині протистояння. Сильним та влучним ударом відзначився Андрій Ярмоленко. Згодом Олег Гусєв подвоїв перевагу номінальних господарів поля, а вже через кілька хвилин Андрій Воронін забив третій гол у ворота Аксали. Після перерви Олег Блохін зробив кілька замін і гра збірної дещо змінилася, проте ці зміни, мабуть, пов'язані не лише із свіжими гравцями, адже зважаючи на результат, загальний темп гри дещо впав. Після швидкої атаки "жовто-синіх”, яку влучним ударом завершив Артем Мілевський, збірна України заспокоїлася та вже не поспішала забивати нові голи.

Останні 20 хвилин поєдинку команди грали у затяжний та повільний футбол. Збірна Естонії з усіх сил намагалася забити гол-престижу, проте надійний захист українців залишив ворота Андрія П'ятова сухими. Поєдинок, який пройшов під цілковитим контролем наших хлопців, так і завершився з рахунком 4:0, який дозволив підопічним Олега Блохіна залишити поле з відчуттям виконаної справи. Тепер на збірну України чекатиме більш сильний суперник - команда Австрії, з якою "жовто-сині” зіграють 1 червня.

Україна: 30 П'ятов, Хачеріді, 33. Селін, 4. Тимощук, 17. Михалик, 22. Девіч, 9. Гусєв О., 16. Назаренко, 11. Ярмоленко, 10. Воронін, 19. Коноплянка

Запасні: 18. Мандзюк, 21. Бутко, 17. Кучер, 5. Ракицький, 13. Шевчук В., 5. Гармаш, 19. Ротань, 8. Алієв, 7. Шевченка, 10. Мілевський

Естонія: 2. Шишов, 5. Круглов, 21. Степанов, 6. Дмитрієв, 13. Вунк, 15. Клаван, 20. Сааг, 7. Конс, 12. Аксалу, 17. Камса, 18. Тамм

Запасні: 1. Парейко, 14. Васильєв К., 10. Ліндпере, 8. Опер, 9. Кинк, 10. Зеньов, 4. Кіідрон, 11. Ояма, 16. Палату

Україна - Естонія - 4:0

Голи: 1:0 - Ярмоленко (8), 2:0 - Гусєв (34, пен), 3:0 - Воронін (40), 4:0 - Мілевський (50)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41223 | Додав: adminA | Теги: Україна - Естонія - 4:0. ВІДЕО

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів: "Шахтар" зіграє з "Ромою". Інші результати
"Карпати" дозаявили Сергія Кузнецова
Вінченцо Пінколіні повертається до київського "Динамо"
Оди Мессі: швидкість - фантастика, його гра як оргазм і взагалі не факт, що він людина
"Шахтар" бажає придбати Еммануеля Еменіке
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ