Пт, 29-03-2024, 10:11

18:05
Україна - Чехія - 0:0. ВІДЕО

Підопічні Олега Блохіна, володіючи беззаперечною перевагою, так і не змогли знайти ключів до воріт Петера Чеха.

Але, незважаючи на такий результат, ми повинні пишатися нашою збірною. Сьогодні на "Арені Львів" "жовто-сині" за всіма параметрами переграли далеко не найгіршу команду Старого Світу. Господарі протягом всього матчу володіли ігровою ініціативою, створювали більше моментів біля воріт суперника, чехи ж практично ні на що серйозне та небезпечне не спромоглися. Зі складу команди Блохіна можна виділити гру Девіча, Хачеріді, Гусєва, Ярмоленка, Ракицького. Непогано поєдинок у Львові провів Денис Гармаш, чудеса техніки в другому таймі демонстрував Роман Безус.

Наші хлопці могли як мінімум по одному разу відзначатись у воротах Чеха в кожному з таймів. В першій 45-хвилинці забити свій другий гол на львівському стадіоні не зумів Марко, який після виходу сам на сам відправив круглого трішки вище дев'ятки Петера. В другій половині 100-вітсоткову можливість "протринькали" Зозуля та Гусєв, які не забили в порожні ворота після передачі вздовж лінії воріт.

0:0 - Україна не змогла реваншуватися за ганебну поразку в Празі минулорічної давності. Але разом з тим, наша збірна продемонстрвувала, що їй під силу боротися з сильними суперниками, і що вихід з відбіркової групи на Чемпіонат світу 2014-го року є цілком реальним.

Україна: П'ятов, Селін, Хачеріді, Тимощук (к), Гармаш, Зозуля, Селезньов, Коноплянка, Ракицький, Бутко, Девіч;

Запасні: Коваль, Дикань, Кучер, Гусєв, Ярмоленко, Шевчук, Ротань, Безус, Михалик, Назаренко, Степаненко, Мандзюк.

Чехія: Чех (к), Селассьє, Кадлец, Сівок, Лімберські, Піларж, Хюбшман, Коларж, Єрачек, Лафата, Даріда;

Запасні: Лаштувка, Сухі, Хюшбауер, Резек, Петржела, Райторал, Пекхарт.

Україна - Чехія - 0:0

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4987 | Додав: adminA | Теги: Україна - Чехія - 0:0. ВІДЕО