Чт, 28-03-2024, 23:45

21:19
Україна - Англія - 0:0. ВІДЕО
На "Олімпійському", за словами обох тренерів - Фоменка і Ходжсона, мала вирішиться доля першої сходинки в групі Н. Нічия ж зберегла інтригу.

Обидва суперники перед матчем щедро роздали компліменти один одному. Та все ж, окрім турнірної мотивації, українці мали ще й старі образи на родоначальників, які сягнули свого апогею під час чемпіонату Європи-2012. Тож сьогодні очікувалася битва не лише за очки, але й за честь.

"Олімпійський" погнав своїх улюбленців уперед, і вони створили момент вже на першій хвилині - Зозуля зреагував на рикошет, проте м'яч з-під його ніг встиг вибити Харт. Радість змінилася валідольними хвилинами, адже родоначальники відповіли одразу чотирма моментами. З ударами Джеррарда і рандеву Волкотта впорався П'ятов, після двох поспіль корнерів надійно зіграли вже оборонці. Наш голкіпер упродовж першого тайму напрацював, між іншим, на тверду "п'ятірку", адже після численних навісів у свої володіння грав стабільно надійно.

А ось попереду в українців гра не йшла. Чи не найкращий момент втратив на 12-ій хвилині Федецький, якому для того, щоб успішно замкнути супернавіс партнера, не вистачило елементарних навичок форварда. Був би на його місці Зозуля! Самого Романа надійно прикривали, тож нічим серйозним він не запам'ятався, хіба що незадовго до перерви невдало прийняв непоганий пас Коноплянки.

Після відпочинку господарі поля ще активніше взялися за справу. Фактично, англійці не створили до фінального свистка жодного стовідсоткового моменту - були лише натяки від Волкотта і Лампарда. Тоді як команда Фоменка регулярно бомбила Харта подачами кутових. Додатково пожвавив гру вихід на поле Романа Безуса. Своїми нестандартними діями гравець "Динамо" привів у ворота гостей наднебезпечний штрафний, Проенса встановив м'яч на самісінькій лінії штрафного майданчика. Однак Коноплянка не зумів закрутити у дальній кут - втрутилася стінка.

Девіча на полі ми так і не дочекалися. Лише на останні кілька хвилин Фоменко випустив Селезньова, давши тим самим підстави говорити, що наш тренерський штаб влаштує і нічия. Справді, коли вже в додатковий час сходив з поля Ярмоленко, йому робили вказівку рухатися повільніше.

Фінальний свисток залишив двояке враження. З одного боку - ми переважали англійців, з іншого - таки не зуміли забити. Гості також не заперечували проти нульового підсумку, отже, маємо гросмейстерську нічию. Залишається сподіватися, що досвідчений Михайло Фоменко усе вже прорахував у цій стратегічній боротьбі за Мундіаль.

Україна - Англія - 0:0

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Кучер, Шевчук, Степаненко, Едмар, Гусєв (Безус, 68), Коноплянка, Ярмоленко (Хомченовський, 90+3), Зозуля (Селезньов, 90)

Запасні: Коваль, Худжамов, Мандзюк, Ракицький, Морозюк, Тимощук, Гречишкін, Дедечко, Девіч

Англія: Харт, Вокер, Кехіл, Ягелка, Коул, Вілшир (Янг, 67), Джеррард, Мілнер, Лампард, Волкотт (Клеверлі, 88), Ламберт

Запасні: Радді, Форстер, Кокер, Бейнс, Каррік, Барклі, Таунсенд, Стерлінг, Дефо.

Попередження: Кучер - Вокер

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41001 | Додав: adminA | Теги: Україна - Англія - 0:0. ВІДЕО

Вінченцо Пінколіні повертається до київського "Динамо"