Пт, 19-04-2024, 07:44

14:49
"Тун" - "Динамо" - 0:2. ВІДЕО
Підопічні Олега Блохіна в меншості у поєдинку проти швейцарського "Туна" здобули впевнену перемогу.

"Біло-сині” продемонстрували характер та здобули важливих три очки. У дебюті поєдинку команди створили чимало небезпечних моментів, намагаючись забити швидкий гол. Але рахунок на табло залишався незмінним. На 16 хвилині сталося непередбачуване — суддя за розмови вилучив Мбокані. Блохін розумів, що попереду весь матч і тепер доведеться докласти ще більше сил, щоб тріумфувати у цьому протистоянні.

Кияни продовжили діяти у міру своїх можливостей і на 28 хвилині отримали винагороду. Ярмоленко потужно прострілив з флангу, і захисник "Туна” зрізав м'яч у власні ворота. Було помітно, що киянам важко, однак вони намагалися не показувати це супернику, й не забувати час від часу створювати небезпечні моменти. Але по-справжньому перевести подих глядачі змогли аж на 68 хвилині, коли Ярмоленко прекрасно реалізував штрафний удар.

Швейцарці були шоковані таким розвитком подій, проте до останніх секунд боролися за результат. Часу залишалося дуже мало, а ворота Шовковського й надалі були сухими. Проходила рівна гра, і не відчувалося, що "Динамо” діє у меншості. Тому у підсумку логічна та заслужена перемога київської команди, яка із складної ситуації зуміла вийти сухою із води.

"Тун: 1. Февр, 3. Шенкель, 9. Садік, 11. Мартінес, 16. Кассіо, 17. Хедігер, 19. К.Шнойвлі, 26. Райнманн, 28. Віттвер, 33. Люті, 35. Саного Жуніор

Запасні: 7. Дзуффі, 8. Зігфрід, 15. М.Шнойвлі, 21. Нелсон Феррейра, 22. Мозер, 27. Скірінци, 32. Саламан

"Динамо": 1. Шовковський, 2. Даніло Сілва, 6. Драгович, 33. Тремулінас, 34. Хачеріді, 4. Велозу, 16. Сидорчук, 90. Беланда, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 85. Мбокані

Запасні: 35. Коваль М., 24. Віда, 5. Вукоєвич, 9. Безус, 25. Аруна, 27. Макаренко, 11. Ідейє

"Тун" - "Динамо" - 0:2

Голи: 0:1 - Шенкель (28-аг), 0:2 - Ярмоленко (68)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4899 | Додав: adminA | Теги: Тун - Динамо - 0:2. ВІДЕО